fbpx

Молоденька вихователька вирішила трохи підзаробити. Тепер в саду скандал, а панянка на межі звільнення

У молодшій групі дитячого садка, куди водить дитину моя знайома, недавно вибyхнув грандіозний скандал. Винуватицею скандалу стала вихователька, яка зараз перебуває на межі звільнення.

Коли я дізналася, через що взагалі сир-бор, я довго дивувалася, бо не бачила в діях виховательки чогось такого, через що її варто було б звільняти.

Час нині такий, що батьки бояться залишити дітей одних навіть на хвилину, хочуть бути в курсі кожного їхнього кроку. І навіть якщо діти перебувають в дитячому саду, все одно якось серце не на місці у батьків: а чи все у дитини добре, чи не ображають його, чи добре годують?

Зараз ми, завдяки безлімітноve інтернету і мессенджерам, можемо бути завжди з усіма на зв’язку, що, звичайно ж, безсумнівний плюс. Заповзятлива вихователька, на яку зараз спустили всіх собак, вирішила на цьому трохи підзаробити: за десятку в день вона скидала бажаючим фотографії їхніх дітей. До 10 штук в день.

Читайте також: -Виходить, що я для молоденької хижачки півжиття поневірялася, а другу половину проплачу? «Помилка молодості »- це я

Тобто всього за 10 грн в день батьки могли побачити, як їх дитина в саду грає, харчується, який у нього настрій. Зрозуміло, охочих було чимало. 15 осіб – це вже 150 грн в день. Непогана надбавка до копійчаної зарплатні вихователя.

Але, як водиться, в групі знайшлися батьки-стукачі, які ніколи ні на що не скидаються, зате регулярно всім паскудять. Вони поскаржилися завідуючій, і виховательку викликали на килим. Зараз вирішується її доля: бути їй далі вихователем в цьому саду чи ні.

Мені шкода виховательку. Вона виконує важку відповідальну роботу, на яку і бажаючих щось особливо немає, і отримує за неї копійки. Стала б вона шукати неофіційні способи заробити, якби їй гідно платили? Звичайно, ні. Але в нашій країні начальство вміє тільки з приводу і без приводу робити догани, а зарплати підвищувати до сих пір не навчилися.

Джерело

You cannot copy content of this page