fbpx

Молодий Місяць 24 червня: залучаємо багатство і здійснення бажання

Молодий місяць в червні має сильну енергетику. У цей період у кожного є можливість втілити в життя найзаповітніші бажання і залучити фінансові потоки.

Молодик 24 червня пройде в сузір’ї Рака. Цей час сприятливий для відновлення особистих відносин, подолання конфліктів і позбавлення від проблем. Використовуйте енергію нового Місяця для досягнення власного благополуччя і вірте в свої сили.

Здійснення бажання в Молодик

У вечірній час доби сконцентруйтеся на своїх бажаннях. Запаліть свічку, вдивіться в її полум’я і відмовтеся від проблем, що заважають вам зосередитися. Виберіть те бажання, яке на даний момент становить найбільшу цінність. Напишіть на аркуші паперу те, що ви хотіли б отримати.

Покладіть список на підвіконня, щоб новий Місяць наситив його своєю енергетикою. За кілька годин, до сходу сонця, покладіть листок в горщик і присипте його землею. Посадіть будь-яку рослину або насіння. Як тільки коріння посадженої рослини проросте крізь листок з бажанням, воно здійсниться.

Бажання в конверті

Для цього ритуалу вам знадобиться новий конверт і чистий аркуш паперу. Напишіть своє бажання, запечатайте його і покладіть на вікно або стіл. Вранці наклейте на нього марку і киньте в поштову скриньку. Бажано зробити це не біля самого будинку. На конверті напишіть свою адресу. Як тільки конверт до вас повернеться, ваше бажання здійсниться.

Грошовий ритуал на отримання прибутку

Опівночі відкрийте двері, вікно або кватирку, киньте три монети різного номіналу і проговорите слова:

«Як Місяць росте, так і прибуток мій збільшується. Від трьох монет позбавляються, щоб тридцять три отримати. Користі не відаю, чужого не стежити. Своє отримати бажаю. Відкрию двері своїх фінансів, на Місяці вирощеним, світлом місячним политим та удачею вмитим».

З ранку обов’язково пошукайте свої монети. Якщо ви їх не знайдете, значить, ритуал почав свою дію, і ви незабаром відчуєте на собі його дію. Не забувайте уважно дивитися по сторонах і звертайте увагу на знаки, що з’являються на вашому шляху.

Залучення благополуччя в Молодик

Для цього ритуалу вам знадобляться крихти від білого і чорного хліба. Покладіть крихти на блюдце, помістіть його на підвіконня і у вечірній час доби проговоріть над ними слова змови:

«Заговорюю на новий Місяць крихти хлібні для багатства вірного. Скільки крихт не мететься, по кутах ще знайдеться. Птахів з усього світу нагодую, радісну звістку про себе рознесу. Скільки крихт склюють, стільки монет до мене повернеться».

Вранці розсипте крихти птахам, а Місяцю залиште монету на відкуп. У наступну ніч киньте її через вікно зі словами: «За роботу сплачено».

Ви можете використовувати не тільки замови, але і візуалізацію. Ця техніка допоможе вам максимально докладно уявити своє бажання і здійснити його, давши собі уявну установку на успіх. Пам’ятайте, що ваші бажання не повинні бути нездійсненними, інакше ви просто витратите сили даремно.

Читайте також: Дізнайся квітку свого імені

Джерело.

Позначки:
facebook