fbpx

Молитва-Благання до св. Юди-Тадея від всілякої шкоди, яка творить чудеса. Сьогодні ввечері буду молитись у своїх та ваших наміреннях

Просимо Тебе, Всемогутній та милосердний Боже і Спасителю наш, щоби ми через заслуги та заступництво святого Тадея, Твого вибраного Апостола, якого ми набожно почитаємо, змогли доступити Твого Божого Благословення. Амінь.

Довірмо свої прохання в простих словах: “Ісусе,Тобі довіряю!Ісусе,на Тебе уповаю!”

Це благання повинно бути відправлене як молитва 6 разів на день протягом 9 днів. Прохання буде вислухано не пізніше, ніж на 9 день.

О Найсолодший Ісусе Христе, наш Господи Спасителю!

В поєднанні з незбагненою небесною славою, яка з Пресвятої Трійці спливає на все людство, на Пресвяту Богородицю, на всіх Ангелів і Святих, величаю Тебе і складаю подяку за ласки й дари, якими Ти обдарував Твого вибраного Апостола, що мав щастя належати до Твоєї Родини, благаю Тебе, ради заслуг заступництва Святого Тадея, подай мені ласку й допомогу в усіх потребах, особливо в годинні відходження у вічне життя

Амінь.

“Отче наш …”, “Богородице Діво…”, “Слава і нині…” (по 3 рази).

Святий Тадею, прийди мені на допомогу, щоби я міг (могла) навіки звеличати милосердя Господнє. Ціле своє життя буду тобі вдячний (вдячна) і залишуся ревнішним (ревнішою) Твоїм (Твоєю) почитателем (почитателькою). Амінь.

You cannot copy content of this page