fbpx

Молитва про заміжжя на Покрову має особливу силу. Всім молодицям, які хочуть вийти заміж, 14 жовтня потрібно встати раніше за всіх

Покрова Пресвятої Богородиці вважається святом дівчат і покровителькою весіль, а молитви на заміжжя в цей день мають особливу силу.

Всім молодицям, які хочуть вийти заміж, 14 жовтня потрібно встати раніше за всіх, запалити свічку і щиро помолитися Богородиці про хорошого нареченого і швидке святкування весілля.

Молитва про заміжжя дівчини

«Діво Марія Пресвята, вислухай молитву від мене, піднеси її до Престолу Сина Свого, щоб він був милостивим до прохання мого.

Звертаюсь до Тебе як до Заступниці, почуй тих, хто молиться Тобі, накрий нас покровом Твоїм, і випроси у Бога всіх благ:

подружжю любові та злагоди, дітям – слухняності, скорботним – добросердя,

всім же нам – розуму, благочестя, милосердя, лагідності, чистоти і правди.

Збережи мене від гордості і самолюбності, дай же мені охоту до праці і благослови труди мої.

Як Закон Господа Бога велить людям в благочестивому подружжі жити, то приведи мене, Матір Божа, до нього, для виконання призначення Отця нашого Сина Божого, бо Він Сам сказав:

“Недобре чоловікові бути одному, створивши йому дружину в помічницю, благословив їх рости, розмножуватися і населяти землю”.

Пресвята Богородиця Діва Марія, почуй молитву з глибини серця дівочого мого. Пошли мені чоловіка чесного і доброго, щоб ми в любові з ним і в згоді прославляли Тебе і милосердного Бога.

Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків . Амінь ».

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page