Молитва до Ангела Хранителя в День народження про щастя та захист

Молитва Ангелу Хранителю допомагає налагодити внутрішню гармонію, знайти щастя і удачу, а також захиститися від злих людей і їх недобрих намірів.

Існують молитви Ангелу Хранителю на всі випадки життя, але важливо пам’ятати про те, що необхідно читати цю вдячну і найважливішу молитву в свій День народження.

Підготовка до молитви
Ангел Хранитель визнається більшістю культур і релігій. Майже у всіх з них йдеться про те, що День народження людини – це незвичайний день. Саме тому найкращою підготовкою до молитви будуть хороші справи і світлі думки.

У цей день потрібно зробити щось дуже хороше, щось справді добре і світле. По-перше, варто подякувати своїм батькам за те, що дарували вам життя. По-друге, потрібно подякувати Богові за те, що він приставив до вас Ангела, який стежить за вами і вашим життям.

Багато священнослужителів вважають, що Ангел Хранитель – це частинка Божої душі, Святого Духа, який всюдисущий і світлий.

Молитва Ангелу Хранителю
Читати молитву можна вранці або ввечері – як вам зручно. Бажано прочитати її перед іконою Ангела Хоронителя. Якщо у вас її ще немає, то краще придбати собі таку, тому що вона оберігає людину і її будинок, допомагає в далекій дорозі і стає джерелом духовних сил в будь-який з днів – як в легкий, так і в найважчий.

«Ангел мій пречистий і Богом посланий, бережи мене від хвороби, біди і злих людей кожен день мій земний. Даруй мені сили для подолання будь-яких проблем, оберігай мене від гріха і думок темних. Бережи мою душу від бiсів, моли Бога за мене грішного.

В цей день, в який з’явитися на світ мені наказано було Господом, настав мене на шлях істинний, надихни мене на добрі справи. Благослови мене, а також всіх, хто мені дорогий. Навчи мене любити і бути добрішими. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Читайтайте також: Молитва, яка позбавить від будь-якого болю і хвороби

Пам’ятайте також і про те, що якщо ви були названі в честь святого за церковним календарем, то в цей день варто прочитати молитву і йому теж. Цей святий оберігає вас, відповідно до основних постулатів віри, тому його необхідно подякувати в свій День народження молитвою або сходити до церкви і поставити перед його іконою свічку.