fbpx

Молитва до Богородиці, яка має особливу силу саме 26 серпня, її читають перед іконою “Семистрільна”

Перед образом Пресвятої Богородиці «Семистрільна» і «Пом’якшення злих сердець» моляться при ворожнечі або переслідуваннях, за примирення ворогуючих, а також в озлобленні серця – про дарування терпіння.

Носячи цю ікону з натільним хрестиком, ми оберігаємо себе від усіх «поганих поглядів», пліток, конфліктів, а крім того, від власного гніву і дратівливості, та інших гріховних думок. Джерело

Ще одна з особливостей – перед цією іконою в храмі прийнято ставити не менше семи свічок відразу. А вдома розміщують її часто не в домашньому іконостасі, а вішають над входом, щоб Божа Матір поглядала на всіх, хто входить в будинок. Таким чином, Семистрільна Богородиця захищає сім’ю від відвідувачів з поганими намірами та недобрими думками.

Читайте також: 26 серпня — День одніє з найсильніших ікон Божої Матері «Семистрільна». Ось що потрібно просити у Богородиці

Молитва перед іконою Пресвятої Богородиці «Пом’якшення злих сердець»

О, багатостраждальна Мати Божа, вища за всіх дочок землі, за Своєю чистотою і за безліччю страждань, що перетерпіла Ти на землі, прийми багатоболісні зітхання наші і збережи нас під покровом милості Твоєї.

Іншого бо пристановища і теплого заступництва крім Тебе ми не маємо, але як Та, що має сміливість перед Тобою Народженим, допоможи і спаси нас молитвами Твоїми, щоб ми безперешкодно досягли Царства Небесного, де зі всіма святими будемо оспівувати в Тройці єдиного Бога нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.

Позначки:
facebook