fbpx

Молитва до чудотворної ікони Божої Матері «Троєручиця». До неї моляться саме 11 липня

11 липня православні вшановують чудотворну ікону Божої Матері, відому як «Троєручиця».

Молитва до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною іконою «Троєручиця»

“О, Пресвята Преблагословенна Діво Богородице Маріє! Припадаємо і поклоняємося Тобі перед святою чудотворною Троєручною іконою Твоєю, згадуючи преславне чудо Твоє через зцілення відсіченої правиці преподобного Іоана Дамаскина від ікони цієї; заради цього знамення, яке і донині є видимим на ній в образі третьої руки, до зображення Твого прикладеної.

Молимося Тобі і просимо Тебе, Всеблагу і Всещедру роду нашого Заступницю, почуй нас, і як блаженного Іоанна, який у скорботі і хвopобі до Тебе взивав, почула Ти, так і нас не відкинь, скорботних і хвopих від paн різних пристpaстей, що до Тебе від щирої і смиpeнної душі старанно вдаємося.

Ти бачиш, Всемилостива, немочі, озлoблення і нашу потребу у Твоїй допомозі і заступництві, бо ми з усіх сторін ворогами оточені і не маємо нікого, хто допомагав би і захищав би, якщо тільки Ти змилосердишся до нас, Владичице.

Щиро молимося Тобі: почуй наш скорботний голос і допоможи нам святоотцівську православну віру до кінця наших днів непорочно зберігати, всі заповіді Господні постійно виконувати, щире покаяння за гріхи наші завжди Богові приносити і сподобитися мирної християнської кончини життя нашого і доброї відповіді на Страшному суді Сина Твого і Бога нашого.

Читайте також: 11 липня — день Ангела у Сергія: Надійного янгола-охоронця вам на усіх шляхах-дорогах і тільки попутного вітру в житті!

Його ж ублагай за нас материнською Твоєю молитвою, нехай не засудить нас за беззаконня наші, але нехай помилує нас із великої і невимовної Своєї милості, о Всеблага! Почуй нас і не позбавляй нас Твоєї державної допомоги, щоб Тобою живих одержавши спасіння, ми оспівували і прославляли на землі народженого від Тебе Спасителя нашого Господа Ісуса Христа, Йому ж належить слава і держава, честь і поклоніння разом із Отцем і Святим Духом нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.

Позначки:
facebook