fbpx
Молитва

Молитва до Господа Бога за весь український народ

Всемогутній Творче й Царю Всесвіту, Ісусе Христе! Ти цілим серцем любиш увесь людський рід, а в Своєму безмежному провидінні безустанно піклуєшся про кожний народ зокрема. Глянь милостиво й на наш український люд, що з повною надією прибігає до Тебе, свого Отця та премудрого Царя.

Ми, діти українського народу, послушні Твоїй святій волі, любимо всі народи, що Ти відкупив їх Своєю Кров’ю на хресті, а передовсім, любимо свій український народ. Тому з любові до нього, а, радше, до Тебе, Боже наш, просимо: прости нашому народові всі провини, поправ злі нажили, а скріпи добрі, змилосердся над ним у його потребах, борони його перед несправедливостями ворогів та зливай на нього Своє щедре благословення!

Благаємо в Тебе теж особливої опіки й помочі для нашого народу щоб серед стількох досвідів та спокус диявола і його слуг, міг і небесне світло віри зберегти й своєю витривалістю в доброму подолати всілякі труднощі, а тим самим, завсіди належати до благословенного Твого Царства.

Захисти весь наш народ віз ворога підступного, від зла лютого та усіляко напасті. Збережи, Господи, українську землю і нашу незалежну державу. Благослови, Отче, весь наш народ на добрі діла на благо своєї Батьківщини.

А Ти, Мати й Царице українського краю, Пресв. Богородице, св. Архангеле, святий Михаїле, святий Володимире та всі Покровителі українського народу, опікуйтеся нашим народом завжди, щоб він став народом святим і виконав своє посланництво, Богом йому належне, а, передовсім, щоб навернув світ до світла, причинився до спільного добра людського роду, а вічному Цареві приносив безустанну славу, честь і поклін на вічні віки. Амінь.

You cannot copy content of this page