Молитва до Івана Хрестителя, яку читають саме 11 вересня. В цей день просять заступництва, міцної віри, зцілення, терпимості і здійснення мрій

Звертатися в молитвах до Святого найкраще в дні його пам’яті. 11 вересня кожен може відчути на собі могутню допомогу Хрестителя.

Пророк був народжений в молитві і став символом виконання всіх прохань, звернених до Бога. У Святого Івана християни просять заступництва, міцної віри, зцілення, терпимості і здійснення мрій.

Молитва:

«Хрестителе Іване, проповіднику покаяння, почуй молитви мої і передай прохання Владикі Небесному. Я, як недостойний, немічний, закликаю до Твоєї участі і заступництва.

Благаю очистити думки та душу мою, позбавити від сумнівів злих помислів і наставити на шлях істинний. Святий Іване, Ти бачив гріхи земні і дарував спокутування людям.

О, Проповіднику земний, який зумів торкнутися самого Ісуса і охрестити його, даруй мені порятунок перед Господом. Помолися за грішного раба Божого (ім’я) і не залишай мене на сваволю диявольських сил. Я благаю про благо, яке пронесу з собою все життя.

Проповіднику і мученику пустельний, не відрікайся від мене, обнови душу мою покаянням і наповни серце непідробною вірою. Вічно Царство Небесне. Амінь».