fbpx

Молитва до Миколая Чудотворця, яка допоможе позбутися фінансових проблем. Ця молитва має величезну чудотворну силу і здатна творити справжні дива

Кожна людина хоч раз у житті відчувала матеріальні труднощі. Молитви здатні не тільки залучити в життя щастя і удачу, а й привнести в неї достаток і багатство.

Багато віруючих вважають, що бідність – це не порок, і можна спокійно жити без достатку грошей і фінансового прибутку. Це не зовсім так, адже ми живемо в часи, коли гроші – це важливий ресурс існування, і без них прожити важко. Щоб цього не сталося, можна піднести молитви до святих, які допоможуть пережити труднощі з достатком і залучити у ваше життя прибуток і фінансове благополуччя.

Ця молитва має величезну чудотворну силу і здатна творити справжні дива.

Всім відомо, що Миколай Чудотворець – один з найбільш шанованих святих у православній вірі. Він допомагає впоратися з будь-якими труднощами, в тому числі підвищити матеріальний дохід і забезпечити фінансове благополуччя.

«О, великий Миколаю! Молю Тебе, прийди до мене на допомогу. Молю, будь прихильний і поблажливий до молитов моїх і прохань. Подаруй мені щастя і радість, достаток і процвітання. Даруй мені Свою мудрість і чесність, бо Ти – угодник Господа. Подаруй мені достаток грошей і допоможи збільшити прибуток. Так хвалити буду я Тебе, святий чудотворець! На віки вічні. Амінь».

You cannot copy content of this page