fbpx

Молитва до Миколи Чудотворця про здійснення бажання, яку слід прочитати саме 22 травня

Звертатися зі своїми проханнями до святителя можна будь-коли. Але, як стверджують віруючі, молитви будуть швидше почуті саме в дні пам’яті Миколи Чудотворця – 19 грудня і 22 травня. У дні, звані в народі днем ​​Миколи Зимового і Миколи Літнього.

Молитва Миколаю Чудотворцю на бажання

«Чудотворець Миколай, допоможи мені в бажаннях моїх тлінних. Не гнівайся на прохання зухвалу, але і не покинь мене в справах суєтних. Що на благо тих, хто забажав, виконай своєю милістю. Коли лихе хочу, відверни напасті. Нехай всі бажання праведні здійсняться, а життя моє щастям наповниться. Хай буде воля твоя, Амінь.»

Після цієї молитви подумайте про своє бажання. Воно має бути добрим, і не завдавати шкоди оточуючим, в іншому випадку воно не здійсниться.

Читайте також: 22 травня – День Миколи Чудотворця – особливий день для жінок: що потрібно зробити кожній з нас і чого попросити

Якщо ваше бажання матеріальне, то слід прочитати наступну молитву до Миколая Чудотворця:

«О, Всесвятий Миколаю, угоднику Господа, наш заступник і в будь-яких скорботах помічник. Допоможи мені грішному та смутному в моєму житіє, умоли Господа дарувати мені прощення моїх гріхів, скоєних від юності і протягом життя всього, справою, словом і думкою і всіма моїми почуттями. І допоможи мені, окаянному, умоли Господа Бога позбавити мене від поневірянь і вiчних мyк. Так завжди прославляю Отця, Сина і Святого Духа, і твоє милостиве заступництво, нині і повсякчас, і на віки віків, Амінь.»

You cannot copy content of this page