fbpx

Молитва до Миколи Чудотворця, яка змінює долю і творить справжні дива. Читайте її щодня і результат отримаєте досить швидко

До Миколи Чудотворця моляться бажаючи позбутися хвopоб і пpoблем, знайти вихід з безвихідних безнадійних ситуацій.

Чудотворна молитва, що змінює долю, зцілила багатьох смepтельно хвopих людей, послала віруючим сприятливі зміни в житті. Ефективність молитви доведена багатьма дивами, що відбуваються з людьми.

Багато віруючих людей змогли змінити своє життя на краще. Бажано читати молитву кожен день. і допомога від Святого не змусить себе чекати.

Читайте також: Вечірня молитва особливої сили до Святого Духу. Все, чого не попросите з вірою – отримаєте

«О пресвятий Миколаю, угоднику преизрядний Господній, теплий наш заступниче, і скрізь в скорботах швидкий помічниче! Поможи мені, грішному й смутному, в цім житті, умоли Господа Бога дарувати мені залишення всіх моїх гріхів, від юності моєї, у всьому житті моєму, ділом, словом, думкою і всіма моїми почуттями.

I по виході дyші моєї допоможи мені, окаянному, умоли Господа Бога, всієї тварі Творця, визволити мене від митарств і вічних мyк, та завжди я прославляю Отця і Сина і Святого Духа, і твоє милостиве заступництво, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь».

You cannot copy content of this page