fbpx

Молитва до преподобного Антонія Печерського про захист і допомогу

“О, добрий пастирю і наставнику, преподобний отче наш Антонію! Ти вгорі на небесах, а ми внизу на землі, віддалені від тебе не стільки місцем, скільки гріховною нашою нечистотою, однак, пам’ятаючи твою батьківську любов до людей, рідних тобі, припадаємо і молимося зі зворушенням і вірою.

Допоможи нам, грішним, очиститися покаянням і бути достойними помилування і прощення від Господа і Сотворителя нашого.

Умоли Його благість дарувати нам великі і багаті милості, добре поліття, міцний мир, нелицемірну братолюбність і благочестя, достаток плодів земних, і щоб ми не перетворювали на зло добро, що дарується нам від щедроподательної правиці Його, але на славу імені Його святого і для нашого спасіння.

Збережи, угоднику Божий, твоїм святим заступництвом усіх нас. Охорони, чудотворцю святий, благосильними твоїми молитвами всіх людей, що живуть в обителі твоїй і тих, що на поклоніння до неї приходять, осіни небесним твоїм благословенням і в скорботах, бідах і хворобах подай їм утіху, визволення і зцілення.

Щоб ми подячно славили, хвалили і величали Господа, Який прославив тебе, і через тебе дивно благодіє нам, безначального Отця, Єдинородного Його Сина і Єдиносущного Його Духа, Тройцю живоначальну і нероздільну, і твоє святе заступництво навіки-віків. Амінь.”

You cannot copy content of this page