fbpx

Молитва до св. Катерини, яка по-справжньому творить чудо. Саме у неї я випросила заміжжя та щасливу долю. Читаємо 7 грудня о 10 ранку

Сім’я – той же храм, а в храмі бути самій не хочеться. Завдяки цій молитві,я випросила для себе доброго чоловіка, підтримку для сім’ї. Тому коли багато дівчат запитують, яка найсильніша молитва, щоб вийти заміж. Я відповідаю, моліться та вірте, моліться щиро до Святої Катерини і бажання будуть почуті. Я молилася голосно, щоб не відволікатися на інші справи. І вам так раджу

Особливо могутня молитва святій Катерині.

“О преблажена Катерино, виведи мене з безнадії, частоті твоєї слава, ти стовп православ’я, наша надія і заступниця, що явила нам себе. Віддали від мене усю цю гіркоту, яке приходить до мене коли насувається ніч.

Благаємо Тебе, про подвижниця, свята діва, на вершині святої! Прошу тебе про щасливий вибір та благодать знайти доброго, вірного, розсудливого чоловіка.

Зглянься на нас, втамуй моління наші, захисти від всього недоброго, усунь з розуму нашого усі затьмарення, щоби ми думали про духовне, а не про земне. Поблагослови мене святительською твоєю рукою, настав на стежку добру.

Помолися за нас до Господа, убережи нас від підступів недобрих духів, під покровом і заступництвом Твоїм будемо вільні від напастей усіляких.

О пресвята наша діво! Подаруй нам можливість звертатися до Тебе з проханням, що ти передаси своєму коханому, Господу нашому Ісусу Христу. Йому ж честь і хвала і нині, і повсякчас, і на віки віків!

Амінь!”

Можете уявляти образ свого коханого чоловіка. Не можна молитися за того, хто вже перебуває у шлюбі або у кого є наречена – це гріх.

You cannot copy content of this page