Молитва до свого святого небесного Покровителя, яка має надзвичайну силу

В день своїх іменин, крім подяки Богу, прийнято читати молитву своєму святому небесному покровителю, пам’ять якого в цей день святкує Церква. За матеріалами: Комісія у справах літургії

Важливо дякувати йому і своєму Ангелу-Охоронителю за те, що вони, незважаючи на наші гріхи, не залишають нас, але продовжують наполегливу боротьбу за наші душі, ведучи нас до спасіння в Царство небесне.

Молитва до свого святого Покровителя 

Святий Покровителю (свята Покровителько), чиє ім’я я ношу! Дякую тобі за молитви, якими ти доручав (-ла) мене дотепер Всемогутньому Богові.

Каюсь перед тобою за свою невдячність і молю тебе: випроси мені в Бога благодать, щоб я уподібнився (-лася) до тебе в цьому житті, а у вічності одержав (-ла) такий самий вінець слави, яким тебе прикрасив Всемогутній Господь.

Святий мій Покровителю (свята моя Покровителько)! Молись за мене, щоб я так, як ти, полюбив (-ла) Бога всім серцем, а ближніх, як себе самого (-у).

Випроси мені й ту благодать, щоб я, як ти, мужньо перемагав (-ла) світ і гріховні бажання свого тiлa та відважно наслідував (-ла) тебе.

Святий мій Покровителю (свята моя Покровителько), чиє ім’я я ношу, допоможи мені жити достойно цього святого імені. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел