fbpx

Молитва до святого Шарбеля, яка зцiлює від будь-яких хвopоб

Відомий ліванський монах (мароніт) св. Шарбель, лiкує різні хвopоби якщо молитися до нього і прикласти його зображення до хвopого місяця або довго вдивлятись в його зображення.

Молитва

Боже, нескінченно прославлений у Твоїх Святих. Ти надихнув вірного слугу-монаха Шарбеля на світлий, але многотяжкий шлях суцільних випробувань і він сміливо рушив у нове життя.

«Мене кличе Бог! Так, так, мене кличе Бог! Він світло моє і душа моя! Я йду до Тебе Отче! Я обов’язково прийду! І він прийшов раз і назавжди до Бога. В пустинній тиші весь Богу посвячений. Йому служив і Бог завжди був з ним!»

О, святий Божий догідник Шарбель, ще за життя на землі Господь прославив Тебе славою святих. Вислуховуючи твої натхненні молитвами, чудесний дар зцілення людей від різних недуг і хвороб дарував тобі Господь. О безцінний лікарю, силою Божою як раніше, так і нині всяку хворобу скоролікуючий, ти надія і втіха тих, кого вже залишили лікарі.

Читайте також: Свята Варвара – заступниця жінок. Саме сьогодні у неї можна вимолити щасливу долю

О святий Шарбель, прийми від люблячих і вдячних сердець молитви наші на всякі потреби (вказати потребу) пропусти їх через своє серце і занеси Господу Богу за нас грішних і недостойних: болящих зціли, бідуючим допоможи і все нам потрібне для здоров’я тілесного і спасіння духовного у Бога Щиродавця випроси. А ми вдячні за дивне Твоє заступництво славимо Бога. Який дарував нам такого молитовника, цілителя і чудотворця, співаючи пісню: Алiлуйя.

«Отче наш …», «Богородице Діво…», «Слава і нині…» (по 5 раз).

You cannot copy content of this page