Молитва до Святого Юрія (Георгія) про допомогу та заступництво, яку слід прочитати кожному з нас 6 травня

Перед іконою Святого Юрія (Георгія) моляться про мир, про захист від ворогів, видимих та невидимих, про порятунок від тяжких хвороб. Також просять про заступництво у Святого, аби випросив благодаті і змилування для нас у Бога. За матеріалами: Християнський портал КІРІОС

Святий славний всехвальний великомучениче Христів Юрію! Зібрані до храму твого і, поклоняючись і дякуючи Господеві та урочисто почитаючи і вшановуючи тебе перед іконою твоєю святою, ми, люди, молимо тебе, відомий заступниче наш.

Моли ж з нами і за нас Бога, якого через Його милосердя можливо ублагати, щоб Він вислухав нас, що просимо Його благостині, щоб не відкинув усіх наших прохань про прощення Ним гріхів і провин наших, зцілення і спасіння та про насущні потреби життя нашого.

Нехай же Він подарує людям перемогу над супротивниками і нехай зміцнить у всіх битвах військо через благодать, що тобі дана, і нехай переможе сили ворогів наших, що повстають на нас. Щоб були вони посоромлені, а пиха і гординя їхні нехай будуть знищені і нехай вони усвідомлять, що у нас є Божественна допомога.

Усім, хто в скорботах та нещастях перебуває, яви всемогутній Божиій захист. Ублагай Господа Бога і Творця всього, щоб Він визволив нас від вічної мyки, щоб ми завжди прославляли Отця і Сина, і Святого Духа, і щоб вірно визнавали перед Ним заступництво твоє, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел