fbpx
Молитва

Молитва до святої Катерини, яку має прочитати 7 грудня кожна жінка

Свята Катерино, діво і мученице, істинна Христова наречено! Молю тебе про особливу благодать і заступництво перед Господом нашим.

Я знаю, що велике щастя моє залежить від того, щоб я любила всією душею і всім серцем моїм Бога Отця і виконувала у всьому святу волю Його. Допоможи мені в цьому, свята Катерино.

О, великий і благий Бог мій, керуй же Сам, душею моєю і наповнюй серце моє: я хочу догоджати Тобі Одному, бо Ти Творець і Бог мій.

Збережи мене від гордості і самолюбства: розум, скромність і покірність нехай прикрашають мене.

Оскільки ж Закон Твій святий наказує людям жити в чесному подружжі, то приведи мене, Отче Святий, до цього, освяченого Тобою, стану, не для догоди бажанню моєму, а для виконання призначення Твого, бо Ти Сам сказав: недобре чоловікові бути одному і, створивши йому дружину в помічницю, благословив їх рости, множиться і населяти землю.

Вислухай смиренну молитву мою, з глибини серця Тобі віддаємо; дай мені і моїй родині смирення і побожності, щоб ми в любові і в згоді прославляли Тебе, милосердного Бога: Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

You cannot copy content of this page