Молитва до святої Параскеви П’ятниці, яку має прочитати кожна жінка саме 27 жовтня

27 жовтня християни вшановую день пам’яті святої Параскеви.

Ось молитва, яку має прочитати кожна жінка в цей день звертаючись до святої:

«Свята блаженна Параскева, яка прийняла муки заради Христа! Ти – зразок чистоти і великодушності, премудрості і краси. Чи не допустивши до себе підступів диявольських, ти стала ревною прихильницею навчань Творця нашого. Молю тебе, свята мучениця, замовте про мою дочку слівце перед Господом Богом.

Каюсь в гріхах перед Всевишнім, прошу у нього позбавлення від душевних і тілесних хвороб. Нехай розжене Він морок і пошле мені благодать. Нехай світло, від Нього виходить, порадує мої очі. Велика угодниця всемогутнього Бога, сама безстрашна серед дев! Будь мені помічницею через мої молитви, заступайся про мене, раскаявшейся грішниці, і приходь на виручку в скрутну хвилину.

Моли Милосердного ти, чиста непорочна дівиця, що стала Христовою нареченою, і твоїми молитвами простяться гріхи світу всього. Ти блищати славою і обіцяєш радості нескінченні, ти звеличуєш святу тріаду і даєш мені надію на швидке заміжжя моєї дочки, раби Божої (ім’я). В ім’я Отця і Сина і Святого Духа – Святої Трійці, що має нескінченну силу. Амінь».