Молитва до святої Параскеви, яка має дію 27 жовтня, про благословінння для дому, достаток, щастя

Невісто Христова, свята Параскево!

Ти з юності всім серцем полюбила Христа Спасителя, і Йому єдиному уневістила себе, роздавши майно своє бідним і потребующим. Силою твого благочестя, праведністю, як сонячним промінням, засяяла, живши побожно серед невірних і безбоязно проповідуючи їм Бога нашого.

З днів юності, навчена твоїми батьками, завжди благоговійно шанувала спасительні дні Господа нашого Ісуса Христа. Рукою Ангела Божого від незцілимих ран дивно зцілилася і, прийнявши невимовну світлість, здивувала всіх коло тебе бувших.

Тому і ми нині вітаємо тебе, і дивлячись на святу ікону твою, з розчуленістю взиваємо до тебе: всечесна Параскево, знаємо, що ти маєш велику сміливість перед Господом, ублагай Його чоловіколюбство за нас, що стоїмо і молимося тобі.

Нехай подасть Він і нам, як тобі, терпіння і благодушність у бідах і скорботних обставинах;

нехай Він дарує, твоїм заступництвом і клопотанням, радісне, благоденственне і мирне життя, здоров’я та спасіння, і у всьому благий успіх улюбленій нашій Україні, нехай пошле Своє святе благословення і мир;

всім православним християнам подасть твоїми молитвами утвердження у вірі, побожності і святості, зростання у християнській любові та всяких чеснотах;

очистить нас від усякої скверни і пороку, нехай огородить нас святими Своїми ангелами, захистить, збереже і помилує всіх святою Своєю благодаттю, вчинить спадкоємцями і причасниками Небесного Свого Царства.

І так досягнувши спасіння твоїми святими молитвами та заступництвом, всеславна невісто Христова Параскево, прославимо всі пречесне і величне ім’я істинного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, завжди, нині, і повсякчас, і навіки-віків.

Амінь.