fbpx

Молитва до святої Тетяни про допомогу: якщо у вас проблеми в особистому житті або зі здоров’ям, не ладяться справи на роботі, не дається навчання – читайте цю молитву

Свята Тетяна допомагає у всіх важких ситуаціях і різних життєвих випадках, будучи захисницею і вірною помічницею для всіх жінок, дівчаток і дівчат на ім’я Тетяна.

Якщо у Вас проблеми в особистому житті або зі здоров’ям, не ладяться справи на роботі, не дається навчання, слабкий характер, брак сили волі або якісь інші проблеми, то потрібно молитися до Святої Тетяни.

Молитва:

“О, свята Тетяно! До тебе ми молимося і тебе просимо: вислухай наші сердечні благання і, не відкидаючи наших молінь, подаруй чистоту тіла і душі, надихни любов до божественних істин, введи нас на путь чеснот.

Виблагай нам у Бога ангельську охорону, вилікуй наші рани, огороди юність, подаруй старість безболісну і безбідну, відвідай нас, сущих у в’язниці гріха.

Настанови нас на покаяння, розпали полум’я молитви, не залиш нас сиротами, щоб, славлячи твої страждання, ми возсилали хвалу Господу нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.”

You cannot copy content of this page