Молитва до Святих апостолів Петра і Павла, яку потрібно промовити кожному на початок посту

Петрів піст невеликий за часом, але строгий і насичений глибоким змістом. Він завжди починається в понеділок після тижня Трійці і закінчується 12 липня – в день пам’яті святих апостолів Петра і Павла.

Іноді в повсякденній суєті ми часто забуваємо про молитву, через втому ми робимо послаблення в ранкових і вечірніх правилах молитви. У ці моменти найчастіше нами рухає лінь. Саме піст є тим часом коли нехтування і лінь слід відсунути далеко в сторону. Слід зробити нашу молитву більш відкритою і щирою.

Петрів піст, як і будь-який інший, закликає нас до самовдосконалення, до перемоги над гріхами і пристрастями. Людина повність повинна бути спрямована до Бога.

Саме за допомогою молитви ми знаходимо в собі силу духу, щоб вистояти в важку хвилину, не впасти у відчай і не озлобитися на весь світ. У Петрів піст кожна молитва наділена особливою силою і здатна творити справжні чудеса.

Молитва на початок посту

О, святі Божі угодники, Петро і Павло! Молю Вас, позбавте мене від бід і будь-якого зла. Врятуйте мою душу від гріхів, зміцніть віру мою. Я прошу вибачення у Вас за всі вчинки і слова мої гріховні.

Простіть мені і подаруйте прощення, бо щиро каюсь я. Прошу подаруйте душі моїй радість і не залиште мене на шляху до віри істинної. Я ніколи не перестану прославляти Вас, великі заступники і всехвальні апостоли! Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел