Молитва до Юрія-чудотворця, яку потрібно читати до 26 листопада. Молебні в ці дні здатні допомогти уберегти від небезпеки себе і своїх близьких, а куплена в храмі ікона стане захистом вашого будинку

О, чудотворцю Юрію! Зглянься на нас і ублагай Бога, щоб не осудив нас, грішних, за беззаконня наші, а сотворив з нами за великою Своєю милістю.

Не зневаж моління нашого, але виблагай нам у Христа і Бога нашого тихе і богоугодне життя, здоров’я ж душевне і тілесне, землі плодючість і в усьому достаток; і щоб ми не перетворювали на зло добро, що дарується нам тобою від всещедрого Бога, але на славу святого імені Його і на прославлення кріпкого твого заступництва.

Особливо ж щоб охороняв нас ополченням святих Своїх ангелів і щоб визволитися нам, після відходження нашого із цього життя, від підступів диявола і від тяжких митарств і неосудженими стати перед престолом Господа слави.

Почуй нас, страстотерпцю Христовий Юрію, і благай за нас безперестанно Триіпостасного Владику Бога всіх, щоб Його благодаттю і чоловіколюбством, твоєю ж допомогою і заступництвом ми знайшли милість і стали праворуч Праведного Судді з ангелами і архангелами і всіма святими, і Його завжди славили з Отцем і Святим Духом Святим.

Амінь.