fbpx

Молитва дуже особлива, яку треба читати сьогодні та завтра 25 грудня до Спиридона Триміфунського чудотворця. Творить дива

25 грудня православна церква згадує Святого чудотворця Спиридона Триміфунського. Святий допомагає в різних життєвих ситуаціях:

  • допомагає найти роботу,
  • можна просити про достаток в сім’ї, розрахування з боргами,
  • моляться про заміжжя,
  • звертаються про допомогу продажи чи оренди житла,
  • просять про зцілення та здоров’я.

Молитва до святителя Спиридона Триміфунського чудотворця

О, преблаженний святителю Спиридоне, великий угоднику Христовий і преславний чудотворче! Молячись на небесах із чинами ангельськими біля Престолу Божого, поглянь милостивим оком на людей, що стоять тут і сильно твоєї помочі просять.

Умоли, милостивий, Чоловіколюбця Бога, щоб Він не засудив нас за беззаконня наші, але вчинив нам по милості Своїй.

Виблагай нам у Христа Бога нашого мирне та спокійне життя, здоров’я душевне і тілесне, багатство плодів земних і в усьому допомогу та благі дні.

Нехай не на недобре ми будемо використовувати блага, які отримуємо від Щедрого Бога, але на славу Його та на прославлення твого заступництва.

Визволи всіх, що з вірою непохитною до Бога приходять, від усяких бід та підступів.

Будь для скорботних утішителем, для недужих — лікарем, в напастях — помічником, вдовам — заступником, убогим — захисником, немовлятам — годувальником, похилим — опорою, подорожуючим — провідником, плаваючим — кормчим.

Виблагай усім, які сильної твоєї допомоги потребують, усе, що для спасіння потрібне.

Щоб ми, які твоїми молитвами проваджені та бережені, досягли вічного спокою і разом з тобою прославляли Бога, в Тройці Святій славимого Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.

You cannot copy content of this page