fbpx

Молитва мами має неймовірну силу і є найкращим оберегом для кожної дитини. Читайте її якомога частіше, щоб захистити своє чадо і вимолити щасливу долю для нього

Молитва до Господа Ісуса Христа за дітей своїх, моління про захист і допомогу

«Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, благослови, освяти, збережи ж чадо моє (ім’я) силою Животворящого Хреста Твого. Милосердний Господи Ісусе Христе, Тобі вручаю чад наших, дарованих нам Тобою, виконай наші моління.

Прошу Тебе, Господи, спаси їх шляхами, які Ти Сам знаєш. Збережи їх від пороків, зла і гордості, і нехай не торкнеться душі їх ніщо, противне Тобі. Але віру, любов і надію на порятунок даруй їм, і нехай вони стануть Тобі обраними судинами Духа Святого, і нехай буде святий і непорочний перед Богом життєвий їх шлях.

Благослови їх, Господи, та прагнуть вони кожну хвилину свого життя виконати Твою Святу волю, щоб Ти, Господи, міг завжди бути з ними Духом Святим. Господи, навчи їх молитися Тобі, щоб молитва була їм опорою, відрадою в скорботи і розрадою в житті їх, і так молитвою їх рятувалися і ми, їхні батьки.

Ангели Твої хай зберігають їх завжди. Щоб були діти наші чуйні до горя ближніх своїх, і нехай виконають вони заповідь Твою любов. І якщо согрішать вони, то сподоби їх, Господи, принести покаяння Тобі, і по Своїй невимовній милості прости їм. Коли ж закінчиться життя їх земне, то візьми їх в Небесні Оселі Свої, куди нехай ведуть вони з собою й інших рабів Твоїх обраних.

Молитвами Пречистої Твоєї Матері Богородиці і Приснодіви Марії, святих (перераховуються всі святі покровителі сім’ї) і всіх святих, Господи, помилуй нас, яко препрославлений єси з безначальним твоїм Отцем і Пресвятим і Благим і животворящим твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

You cannot copy content of this page