Молитва матері до Пресвятої Богородиці, яка має надзвичайну силу. Мати Божа, щодня оберігай наших дітей і нашу сім’ю

Молитва – це особливе звернення до Бога. А якщо це молитва жінки за свою сім’ю чи своїх дітей, то дія цієї молитви надзвичайно сильна. Кожна мати бажає своїй дитині тільки найкращого: здоров’я, доброї долі, успіхів у навчанні, захисту від різних життєвих проблеми і негараздів. За матеріалами: CREDO

Просить також Господа, щоб її діти були близькі до Нього і з дитинства знали про заповіді Божі, дотримання яких здатне захистити їх від безлічі неприємних ситуацій. Випрошує Божого благословення, мир та злагоду для своєї сім’ї. Щоденно промовляйте цю молитву до Божої Матері і Ваші прохання будуть обов’язково почуті.

МОЛИТВА МАТЕРІ

Пресвята Мати, Маріє, я рада, що разом із Тобою тішусь гідністю жінки і дружини. Виблагай у Господа нашого Ісуса Христа, о благословенна між жінками, святість нашому подружжю. Знаю, що маю велике завдання: через своє особисте освячення облагородити тих, які зі мною живуть. Хочу виправдати Божу довіру.

Допоможи мені, Мати прекрасної любові, понад усе любити Бога, навчи молитись і спілкуватися з Богом. Як я прагну, щоб у нашій оселі панувала релігійна атмосфера, щоб ми рахувалися з Божою волею і виконували її кожного дня!

Заступись перед Твоїм Сином за мого чоловіка, виблагай нам велику благодать – служіння Богу в чистому подружжі. Мати Божа, пильнуй разом із Твоїм Обручником, святим Йосифом, за нашим подружжям і нашими дітьми – нині і в останню годину нашу. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел