Молитва на Різдво Христове митрополита Андрея (Шептицького)

Різдво Христове — велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. До Бога передусім звертаються з подякою за Сина посланого у цей світ.

Молитва митрополита Андрея (Шептицького)

“Єдинородний Сине Бога Живого, правдивий Боже, Котрого Божим Словом і Божим Сином й Божою Мудрістю називаємо. Ти, для нашого спасіння, з любови до нас схотів прийняти людську природу в лоні Пресвятої Нареченої – Пречистої Діви Марії, приймаючи людську природу, зійшов з неба на землю, стаючи правдивим чоловіком, щоб нас спасти з убогими пастирями і з ученими мудрецями.

Поклоняємося Твоєму святому Народженню з Дівиці у Вифлеємі у вертепі, віддаємо Тобі поклін Богопочитання та дякуємо Тобі цілим серцем за ту безкінечну Твою любов, що привела Тебе до нас, нужденних.

Дякуємо Тобі за всі неоціненні дари, що їх Ти нам з неба приніс, за науку св. Віри, за св. Таїнства, за св. Церкву, за Божу благодать, за надприродні чесноти, що їх вливаєш в наші душі, за кожне добре натхнення й добре діло нашого життя. Бо те, що видається нашим добрим ділом, є більше Твоїм Божим даром.

Вкінці благаємо Тебе, Спасителю Христе, спаси нас від гріха й смeрти, від злого й від нещасть, спаси нас у вічному спасінні й у щоденному милосерді, що його вказуєш у християнському житті. Благослови і спаси наш народ, благослови всі наші родини, нашу молодь, усі наші товариства, братства, інституції й організації й дай нам бути добрими й вірними дітьми св. Твоєї Вселенської Церкви.

Читайте також: Молитва, яка здатна зняти будь-який біль за хвилину

Дай нам ті прикмети та ті чесноти, що їх нам треба до сповнення Тобою даного нам послання. Дай нам сповнити для цілого людського роду, для усіх наших братів, усіх народів світу те, що Ти нам призначуєш. Дай нам це наше післання розуміти, любити та цілим життям виконувати. Амінь.”

Джерело.