fbpx

Молитва-оберіг “Сон Пресвятої Богородиці”: молитва здатна позбавити від біди, приборкати неприємності і допомогти в будь-якому починанні

Коли в родині скандали і непорозуміння, коли потрібно терміново вгамувати когось з родичів, коли проблеми на робочому місці або має відбутися важливий захід, і ви хвилюєтеся, як би чого не зірвалося – у всіх цих випадках молитва «Сон Богородиці» допоможе вам.

Ця молитва не канонічна, на відміну, наприклад, від «Богородице, діво, радуйся», тому багато хто називає її змовами. Але існує думка, що змови або молитви – не має особливого значення, головна умова – звертатися до Богородиці з чистою душею і не бажати зла. Механічне повторення молитви не врятує душу і не допоможе в біді. Важливо, щоб ваші слова йшли від серця, навіть найпростіші і невигадливі.

Молитва «Сон Богородиці» звертається за допомогою до Пресвятої Діви. Це найвідоміша і милосердна заступниця на Небесах. У Богородиці просять і матеріального благополуччя, і духовного очищення, і сімейного щастя, і ні в чому вона не відмовляє людям – якщо прохання не йде нікому на шкоду. Просіть про благо, самі даруйте світу благо, і воно до вас повернеться.

Захисна молитва «Сон Богородиці» звучить так:

Бачила Мати Богородиця сон під передзвін. Підійшов до неї Спаситель Христос нехай говорить: добре чи ти спочивала, що уві сні побачила? А Мати Божа уві сні хрест святий бачила, каже: тебе на хрест прибивали, ребра списом розбивали, натовп тебе розпинала, а я гіркі сльози проливала.

Але Спаситель Христос до матері підходив, від сну тяжкого її розбудив: Мати Моя Маріє! Я твій сон спишу на білий папір. Хто цей сон зрозуміє і три рази прочитає, буде душею врятований і від будь-якого лиха захищений.

У небезпечних місцях, в казенних справах, на суші і воді, на Божому Суді – всюди буде прощений та сном Богородиці захищений. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Вважається, що молитовний оберіг «Сон Богородиці» захистить від будь-якої напасті. Його читають у важкі моменти життя, під час хвороби і в момент неприємностей, з якими не виходить справитися самотужки. Але ви можете почитати й інші молитви Богородиці.

You cannot copy content of this page