Молитва-оберіг за дітей. Всемогутній Боже, будь милостивим до дітей наших і оберігай їх від усього поганого

Молитва це найсильніший оберіг для дітей. Цілком зрозуміло, що батьки переживають за своїх дітей, бажають їм здоров’я, щасливої долі та, щоб їхнє життя склалося найкращим чином.

Тому промовляючи молитву, постарайтеся вкласти в неї всі свої сили і душу, наповніть її своєю любов’ю і вірою. Тоді ваше молитовне прохання неодмінно допоможе.

Батьківська молитва за дітей

Боже, єдиний в Пресвятій Трійці, волею Твоєю і благодаттю Твоєю Ти довірив нам дітей. Молимо Тебе про них, спаси їх і оберігай.

Боже, Отче, збережи життя наших дітей, збережи їх в здоров’ї, оберігай від неприємностей, щоб вони могли в безпеці рости і розвиватися на славу Твою і нам на радість.

Сину Божий, Ісусе Христе, збережи віру дітей наших, даруй благодать вірності Тобі і не дозволь зійти їм в житті на невірний шлях.

Духу Святий, Боже, даруй дітям нашим Своє світло у виконанні ними своїх обов’язків і навчи їх служити Богові і ближнім. Дай їм сили долати труднощі і спокуси.

Боже укріпи і підтримай нас, батьків, щоб наше слово потрапляло в серця наших дітей, і було підкріплено прикладом життя. Допоможи нам оберігати наших дітей і бажати їм добра. Підтримуй в нас дух віри, щоб ми і наші діти прославляли Тебе, Триєдиного Бога, у вічній радості неба. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел