Молитва-оберіг за сина, що йде до війська

Кожна мати переживає та турбується за своє дитя. Особливо під час важких часів та випробувань.

Молитва за сина, що йде на війскову службу, або знаходиться в зоні бойових дій, стане йому надійним оберігом. Джерело.

“Господи, Боже Предвічний, Царю всього світу! Ти для підкорення нечестивих ворогів та для збереження справедливости дозволяєш державам застосовувати меча та утримувати військовий стан.

Коли ж з Твоєї волі наше дитя відходить від нас на службу вітчизні, молимо Тебе, Боже: дай, щоб він був вірний своєму званню, і не дозволь, щоб погубив він свою душу. Додай йому сили, терпеливості й витривалості в тій тяжкій службі.

Передусім дай йому, Боже, сили проти ворогів душі його, щоб за Твоєю всесвятою ласкою зберіг він святу віру й невинність душі. Ти Сам, Боже, знаєш, яка велика небезпека загрожує душі нашого дитяти у військовому стані. Тому гаряче просимо Тебе: стережи його від тих небезпек, збережи його нам таким, який від нас відходить.

Читайте також: Молитва, яка допоможе вам у важкі моменти життя та часи випробування

Пресвята Діво, особлива опікунко невинних душ! Віддаємо Тобі наше дитя під Твою могутню охорону. Ми знаємо й віримо сильно, що як Ти ним заопікуєшся, то певно не сплямить своєї невинної душі ніяким гріхом. Простягни над ним свій святий омофор і не випускай його з-під нього, доки не повернеться назад таким добрим, який тепер він від нас йде. Амінь.”