fbpx

Молитва про щастя та благополуччя в сім’ї

Молитви про сімейне щастя дуже важливі, адже найцінніше в житті кожної людини – рідні та близькі люди. Благополуччя сім’ї залежить від багатьох факторів, в тому числі від поведінки подружжя. Експерти рекомендують молитися, щоб виключити неприємності, пов’язані з імпульсивними вчинками. Молитовні слова допоможуть захистити сім’ю і відновити душевну рівновагу.

Священнослужителі закликають людей, які перебувають у шлюбі, обвінчатися, щоб ніякі негаразди не могли перешкодити закоханим жити щасливо.

Молитви про сімейне благополуччя можна підносити в будь-який час, не тільки в церкві, але і вдома. У будь-який момент, коли необхідна підтримка Вищих Сил, можна звернутися до них за допомогою.

Читайте також: Читайте цю молитву 40 днів – і всі проблеми сім’ї просто підуть!

«Господь наш Всемогутній, я кличу до Тебе. Молю Тебе про сімейне щастя і благополуччя. и Не залиш близьких моїх без свого заступництва, пошли благодать свою і збережи від усякого зла, сварок і конфліктів. Дай розуму триматися одне за одного і разом боротися за щастя, долаючи труднощі з Твоєю допомогою. Амінь».

Молитовні слова годі й заучувати, а говорити все, що йде від серця. Щирі прохання про допомогу обов’язково знайдуть відгук, і Вищі Сили прийдуть на захист вашої родини.

Джерело.

You cannot copy content of this page