Молитва в п’ятницю – молитва до Ісуса, яка допоможе отримати заступництво і провести день з користю

«Перебувай, Ісусе, зі мною протягом усього дня, щоб я не корився ворогам твоїм і вірно служив тобі.

О, мій любий Ісусе, заопікуйся мною і порятуй мене від усього злого, щоб я міг прославляти тебе своїми молитвами і ділами. Хай усе станеться так, як ти цього бажаєш, Боже! Джерело

Віддаю своє серце тобі, Ісусе, під твою опіку на весь день. О. солодкий Ісусе, що маєш владу свого Отця і чиниш багато див, що сліпі починають бачити, глухі – чути, німі – розмовляти, хворі – одужують, а мертві – воскресають. Знаю, що тільки силою твоєю я буду врятований.

Читайте також: Сім’я – найдорожче, що є в людини. І, звичайно, кожен прагне захистити рідних. Зробити це можна за допомогою молитви до Пресвятої Діви Марії

Вірю, що всі, хто покличе тебе, будуть врятовані. І я один з них, Боже. Силою сповнене твоє ім’я, Ісусе, промовляючи яке, ми захищаємося від усіх демонів і зцілюємося від немочі та спокус.

Усе сповнюється світлом і благодаттю, якими ти обдаровуєш тих, хто у молитвах звертається до тебе. Прошу тебе, мій Ісусе, заопікуйся мною і подаруй мені можливість цей день прожити під твоїм заступництвом і з подякою за всі твої щедроти. Амінь!».