Молитва від сварок і скандалів у родині

Для людини немає нічого важливішого, ніж його сім’я. І коли близькі починають часто сваритися, це призводить до розладу і обтяжує життя всіх членів сім’ї.

Багато людей звертаються за допомогою до досвідчених психологів, але в деяких ситуаціях не допомагають навіть методи і поради фахівців. Щоб залагодити сімейні конфлікти без втручання сторонніх людей, експерти пропонують вам скористатися сильними молитвами.

Часом сварки і скандали в сім’ї виникають через непорозуміння, але в деяких випадках це може бути покаранням Вищих сил. Перш ніж звернутися за допомогою до святих, необхідно відвідати храм і помолитися, покаятися за скоєні гріхи. Ймовірно, саме злі діяння і вчинки послужили причиною для такого покарання.

Читайте також: Ранкова молитва, яка зробить ваш день світлим

Якщо ж після покаяння скандали в родині не припинилися, необхідно попросити допомоги у святих. У рішенні сімейних конфліктів вам допоможе Пресвята Богородиця, яку в усі часи вважали головною покровителькою сім’ї та сімейного благополуччя. За допомогою даної молитви ви зможете:

  • зміцнити відносини в родині;
  • налагодити гармонію в будинку;
  • помирити подружжя і налагодити відносини з дітьми;
  • визнати свої помилки;
  • запобігти розлученню.

“О, Пресвята Діво Маріє, захисти покровом своїм ближніх моїх. Захисти мою сім’ю від сварок і розладу.

Нехай чоловік любить і поважає дружину, а діти шанують батьків своїх.

Нехай брати сестрам завжди допомагають, а сестри турботою їх оточують.

Захисти мою оселю і всіх, хто живе в ній від зловмисних підступів і злих помислів. Зміцни сімейний союз, зроби його непорушним. Амінь.”