fbpx

Молитва, яка допоможе здійснити бажання і отримати бажане. Головне правило – читайте її 6 днів поспіль

Дану молитву необхідно буде читати шість днів поспіль. Завдяки цьому способу Ви, таким чином, зможете виконати своє найпотаємніше бажання.

Це універсальна практика, але все-таки дуже Важливо читати молитву шість днів поспіль. Якщо раптом Ви з якоїсь причини пропустили день, то Вам доведеться починати все заново.

Дана практика здійснення мрій, підходить як для одного Вашого бажання, так і відразу для декількох. Але все ж у цій ситуації, якщо у Вас немає досвіду у виконанні бажань, то варто починати цю практику з простих бажань. Адже якщо у Вас почнуть виконуватися прості бажання, то зростає ймовірність виконання масштабного, грандіозного бажання. У всьому на світі, навіть у виконанні бажань, потрібна практика. Так що починайте з чогось простого.

Переходимо до самої молитви. Нагадую, що її потрібно читати кожен день, шість днів поспіль, в один і той же час, три рази повторювати. Найкращим часом для читання молитви, вважається, час, коли день змінює ніч, коли заходить сонце.

молитва:

“В ім’я Отця, і сина, і святого духа. Святий Миколай Угодник, Пресвята Богородице, прошу Вас, допоможіть рабі (-у) Божій (-му) (ім’я), нехай збудеться (ваше бажання). Амінь. Амінь. Амінь”.

Потім читаємо молитву Отче Наш:

Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя і на землі, як на небі, так хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є Царство і сила і слава на віки. Амінь.

Ці дві молитви читаємо поспіль, по три рази. Шість днів поспіль в один і той же час.

You cannot copy content of this page