fbpx

Молитва, яка змінить життя на краще

Вважається, що своє життя можна змінити на краще за допомогою щирої молитви, яку ви промовляєте з вірою. Але щоб вищі сили відгукнулися на прохання, важливо робити це з чистим серцем і пам’ятати про церковні завіти.

Кожна людина мріє про більше, бажає досягти нових висот і благополуччя. Християни можуть попросити Господа про зміни на краще за допомогою найсильнішої молитви. Джерело.

Як молитися, щоб бути почутим
Будь-які великі зміни в житті вимагають підготовки. Якщо ж ви бажаєте змінити своє життя за допомогою віри і молитви, то слід підготуватися. Налаштуватися на потрібний лад допоможе суворий пост: за день до проголошення молитви не їжте нічого м’ясного, молочного та солодкого, не паліть і не пийте алкоголь.

Змін потребують також ваші стосунки з оточуючими. Намагайтеся уникати сварок з близькими і більше часу провести в тиші.

На наступний день після посту виберіть час, в який вам легше зосередитися і побути наодинці з собою. Це може бути як ранок, так і пізній вечір: все залежить від вашого режиму.

Залишившись на самоті, запаліть свічку або лампаду перед вашим домашнім іконостасом. Прочитайте ваше звичайне молитовне правило, а після постійте в тиші, думаючи про ті зміни, яких ви так сильно хочете.

Коли зміни постануть перед вашим внутрішнім поглядом, прочитайте текст молитви:

Читайте також: Особлива молитва на початок посту

«Господь милосердний і довготерпимий, Господь усепрощаючий і всеосяжний! Стогін під вагою гріховного тягаря перервавши, в тузі і розпачі я кличу до Тебе! Почуй, Господи, недостойного раба Твого, зверни погляд Свій до мене і не покинь мене в пітьмі гріховній!

Призри слабкого раба Твого, укрий своїм покровом і яви мені силу Твоєї великої милості, зверни очі Твої до мене, так гнівити Тебе буду боятися я, простягни руку Твою до мене, підніми з трясовини гріховної і покажи мені шлях до світлої милості Твоєї. Господи мій, пошли Ангела Твого до мене, щоб захищав і направляв нерозумного раба Твого на шляху земному, і привів би земними справами у вічне Твоє Царство Небесне. Амінь».

You cannot copy content of this page