fbpx
Молитва

Молитва, яку читають 12 липня. Саме в день святого Петра вона має особливу силу

Господи Ісусе, святий Верховний первоапостоле Петро, обдарований Твоєю благоддаттю різними чудовими дарами, на Тобі – наріжному камені, немов на скелі, – разом з іншими Твоїми вірними учнями й послідовниками, збудував Вселенську Христову Церкву, єдину й цілісну в розмаїтті і духовному багатстві різних традицій та обрядів Сходу і Заходу.

Святий апостол пив чашу Господню та став другом Бога. Просимо й благаємо Тебе, Господи, щоб Ти дав нам належних духовних наставників – священиків і пастирів, котрих потребуємо і котрі – через Твою святість і праведність – будуть святими й праведними.

Ісусе, Ти вибрав святого Петра, а також й інших Твоїх апостолів та євангелістів, і дав нам їх як перших вчителів віри й науки Твоєї. Просимо й благаємо Тебе за сьогоднішніх духовних провідників, учителів і вихователів: обдаруй їх апостольською відданістю і послідовністю в служінні Тобі і Твоїй пастві.

Через апостолів Своїх, Господи, нині Ти кличеш нас до відновлення первісного – у братній Христовій любові і взаємоповазі – єднання й згуртування Твого Божого народу Нового Завіту, до поширення й утвердження й, передусім, у серцях і душах людей з усіх племен, мов і народів Царства Божого – та аж до останнього краю землі; вчини так, щоб і ми, наповнені, натхненні і кермовані Твоїм Святим Духом, були активними і ревними співробітниками Твоїми.

Господи, вчини, щоби Твоя Церква Божа правильно й вірно зберігала вчення Христових апостолів, від котрих вона отримала початки віри та котрі своєю кров’ю оживили Тіло Христове. Через Господа нашого Ісуса Христа, Сина Твого, Котрий живе і царює в єдності Святого Духа, – Бог на віки вічні. Амінь.

You cannot copy content of this page