Молитва, яку потрібно завжди читати перед ковтком свяченої води, щоб отримати зцілення

Свята вода використовується для причастя, і перш ніж вжити її, віруючі вимовляють подячні молитви Господу за захист святині. Завдяки унікальним властивостям святої води можна очиститися від скверни, позбутися від недуг і навіть від неприємностей. Молитовні слова вимовляють про себе або вголос, супроводжуючи слова триразовим хресним знаменням.

Святу воду прийнято пити зранку після пробудження і натщесерце. Воду наливають у чистий посуд і п’ють стільки, скільки вважають за необхідне. Перед тим як випити святу воду, приносять молитву:

Читайте також: Молитва до найсвятішого серця Христового, яку має прочитати кожен хочаб раз у житті

«Господи! Так буде дар Твій під позбавлення мене від гріхів і скверни. Хай буде воля Твоя надімною, захист Твій і моя віра в Тебе. Приймаю з вдячністю воду святу, яка від пpистpастей позбавляє, зцілює і до віри спонукає, душу очищаючи. Амінь».

Після того, як святая води випита, вимовляється молитва про зцілення:

«Господи Всемогутній, дар Твій та на благо здоров’ю моєму піде. Водою святою причащаюся, від усіх недуг зцілююся. Амінь».

Святою водою причащають і тяжкохворих людей, читаючи молитви замість них. Водою можна змочити губи, і цього буде достатньо.