Молитва, яку прочитаю сьогодні ввечері, щоб наступний тиждень приніс мені хороший заробіток та радість. Віддаю в Твої руки всі мої журби

Молитва до Господа Бога нашого

Прославляю Тебе, святий Господи Боже, та дякую Тобі за те, що Ти зволив Твоєму світлу засяяти на мене цього дня і подарував таке щедре благословення моєму житті. Збережи у моєму серці те, що Святий Дух зростив у мені Твоїм Словом, щоб я міг повсякчас зносити все терпеливо аж до самого життя вічного.

Пробач мені все те, у чому я не корився Твоїй божественній волі. Поминай нас перед престолом Вседержителя і умоли Господа, нехай дасть багатьом нашим гріхам прощення, безбідне і мирне житіє нехай дасть нам. Обіцяю Тебе любити й Тебе почитати аж до останньої хвилини мого життя, обіцяю розширювати по силам почитання Твого Найсвятішого Серця.

Не дозволь супротивнику ані ошукати мене цієї ночі, ані позбавити мене усього того добра, яке Ти зволив  побачити і збагнути протягом дня.

Будь моїм світлом у темряві, моєю силою у всіх моїх слабкостях, моїм захистом, життям і спасінням.

Я лину  всім серцем. Господи Ісусе, Єдиний, нехай Твоя воля зростає повсякчас і міцніє всередині мене. Дозволь мені, навіть тоді коли я спатиму, бути слухняним Тобі. Нагадуй мені постійно Своє Слово, котре я почув сьогодні, щоб весь мій розум і всі мої думки могли бути спрямовані тільки до Тебе одного, що один лише є і завжди буде моїм спокоєм вдень та вночі,  моїм спасінням у житті.

Амінь.