fbpx

Молитва за наших Діточок до Матері Божої Неустанної Помочі, яку потрібно прочитати у неділю 4 липня

О Мати Неустанної Помочі, найщасливіша Мати Божого Дитятка, приходжу до Тебе з важкими турботами на серці, але з довірою у Твою Неустанну Поміч. Благаю Тебе, через любов Твого Божого Сина: будь і для моїх дітей (ім′я дитини) доброю і чуйною Матір’ю. Візьми їх під Свою охорону і опіку, а найбільше в ризикованих для їхнього життя хвилинах.

Отець Небесний довірив мені цих дітей як найбільше добро. Переді мною – обов’язок доброго виховання дітей так, аби вони унаслідували Царство Небесне.

Я дуже немічний (а), і без Божої ласки, без Твоєї помочі і посередництва нічого не зроблю. Допомагай мені надалі і благай Свого Сина, щоб уділив мені потрібної сили і ласки.

Навчи мене, як повинен (на) чинити. Постараюся все виконати, щоб тільки дітей своїх добре виховати, аби запровадити їх до Бога і до Тебе, бо небезпеки світу – дуже великі, а я не скрізь можу бути присутнім (ньою).

Якщо Ти, Мати Божа, їх не охорониш, то всі мої старання будуть марними. Захисти моїх дітей, о Мати Найкраща, Маріє, бо вони належать Тобі. Нехай надалі залишаться Твоїми, аби жодне з них нещасливим не стало! Вчини це, Мати Неустанної Помочі.

Амінь

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page