fbpx

Молитви до Георгія Побідоносця про допомогу і захист, які ніколи не залишаються без відповіді. Їх читають саме 6 травня

Георгій Побідоносець відомий в християнстві як великий воїн, що бореться за віру і правду, а також помічник і захисник людей. Все своє життя він відстоював віру і любов до Господа, за що в підсумку був обeзгoлoвлeний.

Багато людей ставляться з глибокою повагою до святому мyчeникa, підносячи до нього свої молитви з проханням про допомогу і захист. Молитви до Георгія Побідоносця містять в собі величезний внутрішній зміст і силу, здатну творити справжні чудеса. Святий приходить на допомогу до кожного, хто його потребує, і ніколи не залишає в біді. Джерело.

Молитва святому Георгію про допомогу
Георгій Побідоносець допомагає людям в будь-якій життєвій ситуації, підтримуючи в горі і біді. Слова молитви звучать так:

«О, великомученик Георгій! Прошу, щоб не залишив слова молитви моєї непочутими. Прости мене, грішника, бо каюсь я і прошу Твого прощення. Благослови мене на благі справи, допоможи впоратися з бідами і печалями. Підтримай у важкі хвилини і не дозволяй опускати руки. Направ мене на шлях істинний, який веде до Господа. Зміцни віру мою, прошу, нехай не залиш мене без уваги. Я до Тебе звертаюся в молитвах. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Сильна молитва до Георгія Побідоносця про допомогу в будь-якій справі

«О, святий мученик Георгій! Ти чудотворець і захисник всіх людей. Почуй молитву мою та не залиш без уваги будь-кого, хто звернеться за допомогою до Тебе, бо кожен має потребу в підтримці Твоїй. Прости нас, грішників, каємося ми і просимо благословення Господа.

Молю Тебе, великомученик, за здоров’я, позбавлення від бід, печалей і горя. Зміцни віру мою і осені все життя мою світлом небесним. Підтримай мене у всіх починаннях і ніколи не покидай мене, о великий святий Георгій. Захисти від зла, настав на шлях істинний, бо віруємо цілком в Тебе, покровитель воїнства і захисник людей. Так прославимо ім’я Твоє, Георгій, і почитати Тебе ніколи не перестанемо. На віки вічні. Амінь»

Читайте також: Що не можна робити в День Юрія і чим від особливий

Ранкова молитва Георгія Побідоносця
Святий Георгій захищає кожного, хто має потребу в ньому. Тому, якщо ви хочете заручитися його підтримкою, то слід читати цю молитву:

«Святіший Георгій, воїн, рятівник і переможець! Прошу, подаруй мені свій захист і підтримку. Не покинь мене на шляху тернистому і скрутному, бо потребую тебе. Допоможи в будь-якій справі, оберігай мене і не давай в образу. На віки вічні. Амінь».

You cannot copy content of this page