Молитви до святого пророка Іллі про допомогу і здоров’я

Ілля Пророк – відомий чудотворець, який прославився своєю непохитною вірою в Господа і дивовижним даром передбачати майбутнє. У всі часи люди не тільки шанували, але і побоювалися святого, вважаючи, що він може не тільки допомагати, але і карати грішників за їх злодіяння. Якщо ви бажаєте попросити святого Іллю Пророка про допомогу і здоров’я, вам допоможуть ефективні молитви.

Молитва святому Іллі Пророку про допомогу
У житті кожної людини трапляються моменти, коли просто необхідна додаткова допомога. Віруючі вважають, що в скрутні хвилини Вищі сили завжди готові відгукнутися на наші прохання. Якщо ви бажаєте заручитися підтримкою Іллі Пророка, зверніться до нього за допомогою молитви.

«О, святий пророк Божий Ілля. Помолися за мене, раба (у) Божого (у) (ім’я), перед Господом Богом, щоб простив Він гріхи, мною вчинені, і позбавив мене від мyк на землі і на Сyді стpaшному. Підношу я молитву тобі і прошу про допомогу в справі всякій і в боротьбі зі спокусами грішними. Допоможи знайти спокій та захисти мене від зла і недоброзичливців. Поклоняюся я тобі і Царю Небесному, сподіваюся на допомогу твою. Амінь».

Завдяки цій молитві ви зможете знайти вихід з важкої ситуації, позбутися від душевних мyк і знайти захист від воpoгів.

Читайте також: 2 серпень – День пророка Іллі: що в жодному випадку не можна робити в свято

Молитва за здоров’я
У всі часи віруючі просили Пророка про зміцнення здоров’я і позбавлення від різних недуг. Відомо безліч випадків, коли чудотворець зціляв навіть від найважчих хвороб. Щоб попросити святого за здоров’я, скористайтеся дієвою молитвою.

«Далеко за океаном острів стоїть, на цьому острові Ілля Пророк з Ангелами сидить. Посланці Божі стріли пускають, від мене, раба (и) Божого (ї) (ім’я), недуги відганяють. Амінь».

Вимовляти цю молитву можна як за себе, так і за іншу людину. Звертаючись до святого, необхідно вірити в те, що він обов’язково почує вас і відгукнеться на ваше прохання. У цьому випадку ваше звернення не залишиться без відповіді.

Джерело.