fbpx

Молитви до святої Ольги, які мають особливу силу саме сьогодні, 24 липня

“О, свята рівноапостольна княгине Ольго, першоугоднице руська, за нас перед Богом заступнице і молитовнице. До тебе вдаємося з вірою і з любов’ю благаємо: будь нам у всьому доброму помічницею і сподвижницею.

Як ти за життя намагалася просвітити праотців наших світлом святої віри і навчити їх творити волю Господню, так і нині, перебуваючи в небесних оселях, богоприємними твоїми молитвами допомагай нам у просвітленні розуму і серця нашого світлом Христового Євангелія, щоб ми вдосконалювалися у вірі, благочесті й любові Христовій.

Тих, що у скорботах і убогості, утіш; тим, що у бідності, подай руку допомоги; покривджених і тих, хто терпить напади, захисти, а засліплених єресями, відпалих від істинної віри надоум.

Виблагай для нас у Всещедрого Бога всілякі блага, потрібні для життя земного і вічного, щоб ми, богоугодно проживши, сподобилися стати спадкоємцями в Царстві Христа Бога нашого, Якому з Отцем і Святим Духом належить всяка слава, честь і поклоніння навіки-віків. Амінь.”

Читайте також: 24 липня – День святої Ольги: що обов’язково потрібно зробити кожній жінці

“Свята Ольго! Ти – княгиня Землі Української, Ти – Апостолка святої віри в Україні, до Тебе кличе весь наш український народ, як до своєї могутньої Заступниці в небі. Тож, свята Княгине, опікуйся нами, будь нам матір’ю в небі, як була Ти матір’ю українському народові на землі.

Випроси нам, наша свята Княгине, цієї ласки, щоб у всіх українських родинах і в цілому народі славилось ім’я Боже й заховувався Божий закон.

Нехай за Твоїми молитвами, свята наша Княгине й Заступнице, українська молодь виростає в скромності, юнацтво нехай служить Богові побожністю, а старші нехай святим прикладом й доброю порадою ведуть український народ до щораз вищої святості, і через те до щораз кращого добробуту.

Могутня Заступнице, Свята Ольго, Княгине України, молися за нас! Амінь.”

You cannot copy content of this page