Молитви до святої Ольги, які мають особливу силу саме сьогодні, 24 липня

Сильна молитва до святої рівноапостольної княгині Ольги

“О, свята рівноапостольна княгине Ольго, першоугоднице руська, за нас перед Богом заступнице і молитовнице. До тебе вдаємося з вірою і з любов’ю благаємо: будь нам у всьому доброму помічницею і сподвижницею.

Як ти за життя намагалася просвітити праотців наших світлом святої віри і навчити їх творити волю Господню, так і нині, перебуваючи в небесних оселях, богоприємними твоїми молитвами допомагай нам у просвітленні розуму і серця нашого світлом Христового Євангелія, щоб ми вдосконалювалися у вірі, благочесті й любові Христовій.

Тих, що у скорботах і убогості, утіш; тим, що у бідності, подай руку допомоги; покривджених і тих, хто терпить напади, захисти, а засліплених єресями, відпалих від істинної віри надоум.

Виблагай для нас у Всещедрого Бога всілякі блага, потрібні для життя земного і вічного, щоб ми, богоугодно проживши, сподобилися стати спадкоємцями в Царстві Христа Бога нашого, Якому з Отцем і Святим Духом належить всяка слава, честь і поклоніння навіки-віків. Амінь.”

Читайте також: 24 липня – День святої рівноапостольної Ольги: день особливої енергетики

“Свята Ольго! Ти – княгиня Землі Української, Ти – Апостолка святої віри в Україні, до Тебе кличе весь наш український народ, як до своєї могутньої Заступниці в небі. Тож, свята Княгине, опікуйся нами, будь нам матір’ю в небі, як була Ти матір’ю українському народові на землі.

Випроси нам, наша свята Княгине, цієї ласки, щоб у всіх українських родинах і в цілому народі славилось ім’я Боже й заховувався Божий закон.

Нехай за Твоїми молитвами, свята наша Княгине й Заступнице, українська молодь виростає в скромності, юнацтво нехай служить Богові побожністю, а старші нехай святим прикладом й доброю порадою ведуть український народ до щораз вищої святості, і через те до щораз кращого добробуту.

Могутня Заступнице, Свята Ольго, Княгине України, молися за нас! Амінь.”