fbpx

Молитви на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці

Молитви, звернені до Пресвятої Богородиці в цей день, допомагають знайти спокій, очиститися від гріхів і здобути допомогу покровительки всього роду людського.

Введення в храм Пресвятої Богородиці – одне з дванадцяти православних свят. Торжество випадає на Різдвяний піст, і віруючі відвідують храм для того, щоб просити Вищі сили про захист і підтримку в подоланні труднощів життя. Всі молитви, вимовлені в храмі або вдома, мають силу тільки при щирій вірі. Вважається, що в цей день можна дати обіцянку Господу, і він допоможе в її виконанні. Сила даного слова програмує на виконання зобов’язань і вчить завжди виконувати сказане і стежити за даними обіцянками.

Молитва перед іконою Введення у храм Пресвятої Богородиці
Немає людини, яка б прожила життя без гріхів. Свідомо чи несвідомо ми всі робимо помилки. Загладити свою провину і навчитися жити в мирі та злагоді допомагають молитви, звернені до Божої Матері. Вона, як і ми, пройшла земний шлях, зазнавши не тільки радість, а й позбавлення, і тому невпинно молиться за грішних людей, даруючи їм спокій і захист.

«Пресвята і Велика Діво, обраниця Господа нашого, ти принесла себе в жеpтву і залишила грішний світ для великої мети служити Богу. Не покинь своїх рабів y їх молитвах про праведність і вірy щирy. Захисти і проведи по життю з мудрістю своєю. Благодать твоя хай допоможе нам знайти віру істинну, позбавити від гордині, жадібності і дурості.

Даруй знайти досконалість духовнy і навчити дітей наших жити в світі і чистоті душевній. Моли Бога про порятунок наших грішних душ і освітлюй шлях тернистий своїм світлим поглядом. Та не залишить Господь чад своїх в хвилини слабкості і труднощі. Амінь»

Молитва в день Святої Богородиці
«До кого ще, як не до Тебе, Матінко небесна, зверну я молитви свої. Почуй сподівання раба твого (ім’я). Утіш в горі своїм, і не лишай без захисту в цьому грішному світі. Убережи від спокус і дозволь замолити гріхи вільні і невільні. Настав на шлях віри і допоможи не відступати від заповідей християнських. Дай сил боротися зі злом, яке всередині мене прибуває. Пом’якши серце моє і прийми покаяння щире. Помолися за мене Господу нашому всемогутньому, щоб не залишив мене без милості. Амінь»

Читайте також: Молитви за дітей, щоб у них склалося життя і Бог беріг від негараздів

Величання Пресвятої Богородиці
«Велика і Пресвята захиснице наша. Величаємо тебе і молимося за твої діла на славу Господа. Ти залишила цей світ гріховний і зійшла під очі Спасителя нашого. Спокутувала своєю жеpтвою всі гріхи і стала захистом і опорою душ наших від зла великого. За тебе, Заступниця, молимося. Вище за всіх твоя віра істинна. І нас не полишай, хто моляться і віруючих. Амінь»

You cannot copy content of this page