Молитви на успіх і достаток у 2020 році, які потрібно прочитати напередодні Нового року кожному

Новий рік приносить не тільки нові можливості і звершення, але й додаткові проблеми. Зберегти себе і своїх близьких можна, закликавши на допомогу небеса. Ось молитви, з якими можна звернутися до Господа за підтримкою в найрізноматніших життєвих питаннях, справах і починаннях. Щирі прохання допоможуть змінити життя на краще в новому 2020 році. Джерело

1. Перша молитва допоможе визначитися з метою, вибрати вірний шлях до успіху в діловій сфері в 2020 році. Плануючи серйозне починання, не зайвим буде сповідатися і вислухати настанови священика. Можливо, його словами Господь вселить вірну думку. Перед сповіддю треба піднести молитву Богу:

«Господи Боже Всемилостивий! Ти один всеведущий і Тобі одному відомо, який шлях мені визначений. Прийми молитву мою щиру та благослови на справи праведні. Визволи від всіх скорботних обставин, злих напастей, лукавих спокус, пошли тишу і процвітання, направ на шлях благополуччя і достатку. Та не в ім’я користі, а для мирного життя молю про підтримку і взиваю до тебе. Амінь».

2. Друга молитва читається для досягнення успіху, спокутування гріхів і підтримки на шляху до цілей заради користі і блага всього світу. Разом з добрими мотивами і молитвами можна буде помітити, що і успіх в життєвих справах не змусить себе довго чекати.

«Господь Наш Милостивий! Подаруй мені підтримку і Своє заступництво з самого початку мого довгого шляху, направ мене на шлях правильний, істинний, що веде до щастя і благополуччя. Прошу у тебе подати всякому віру міцну, світло над головою, позбавлення від згуби, скорботним розраду, хворим зцілення, занепалим відновлення, заблукали на шлях порятунку повернення, слабким твердження, праведним в справах благословення, юним повчання, сиротам і вдовам заступництво. Дозволь принести нам, грішним рабам Твоїм, праць своїх старань. Дай знань і умінь для подолання всіх труднощів, котрі необхідні для успіху. Амінь».

3. Третя молитва є проханням про конкретні успіхи: про отримання високооплачуваної посади, матеріальний достаток, грошове благополуччя. Боже заступництво обов’язково принесе успіх в будь-якій богоугодній справі. Текст молитви:

«Господь Наш Всемилостивий, до допомоги Твоєї кличу ревно! Прийми молитву щиру від раба Твого! Даруй віри і лагідності, та не дай дні подолання труднощів і негараздів. Яви речей істину, розуміння суті. Милістю Твоєю будуть успіхи рости в будь-якому починанні праведному. Убережи від помилок, Боже, і не дозволь піддатися спокусам. Амінь».

Читайте також: Найсильніша молитва-оберіг, яку раз у рік має щиро прочитати кожен

4. Четверта молитва – подячна. Після робочого дня або після закінчення важливої справи, складання іспиту, звіту слід обов’язково подякувати Господу, до якого зверталися за допомогою. Дяка – запорука прийняття Богом майбутніх молитов.

«Дякую Тобі, Всевишній Боже, за допомогу Твою. Милосердя Твоє не знає кордонів, а любов – безмежна. Я, припадаючи до Твоєї величі з любов’ю і трепетом, приношу подяку свою про милості, надані мені. Славлю Тебе і дякую. Смиренно прошу Тебе, Отче мій, як колись ти брав молитви мої, так і в майбутньому не відвернися від мене. Амінь».