Молитви Петру і Февронії про кохання, заміжжя і збереженні сім’ї, які мають особливу силу саме 8 липня

На жаль, на даний момент більшість людей турбує матеріальна сфера життя, популярність і успіх. Хоча головний заповіт Господа закликає саме до любові, щасливих стосунків і міцної сім’ї. Любов – це в першу чергу турбота, взаєморозуміння, опора і взаємна віддача.

Петро і Февронія – заступники шлюбних уз, любові і вірності. Вони допоможуть не тільки відшукати кохану людину, але зміцнити вже існуючі стосунки. Найбільш сприятливий час для прочитання молитов доводиться на день пам’яті Петра і Февронії – 8 липня. Однак і в інший час святі не відвернуться від ваших прохань і обов’язково допоможуть вам стати щасливішими.

Молитва Петру і Февронії про кохання

«О, великі угодники Божі, Петро і Февронія! Хто, як не Ви, представники святого союзу, покровителі шлюбу і кохання, можете допомогти мені в моїх проханнях перед Богом. За життя Ви відзначилися непідробною християнською любов’ю і вірністю одне до одного, за що були благословенні Господом. По сьогодні ви стали заступниками кожної душі, що шукає особисте щастя і серцевий спокій. Я (ім’я) молитовно прошу для себе віри, надії, любові і благочестя.

Донесіть мої прохання до Всевишнього, нехай Його благословення освітить життя моє і наставить на справи добрі. Молю, нехай на шляху моєму з’явиться людина гідна, з ким разом ми виконаємо всі заповіді Всевишнього. Нескінченної любові прошу у вас, Петро і Февроніє, не відверніться ж від мене в скрутну годину. Так славляться імена ваші на віки віків. Амінь».

Молитва Петру і Февронії про заміжжя

«О, пресвяті угодники Божі, княжна Февронія і князь Петро. Звертаюся до вас в молитві з захватом і міцною вірою: допоможіть нам (імена) в укладенні вдалого шлюбу і піднесіть молитви наші Господу. Ми, грішні і недостойні, щиро потребуємо благословення Божого. Молимо про допомогу в любові, даруйте нам чисті, непідробні і вірні почуття одне до одного, які з кожним днем ​​будуть лише зміцнювати наш союз. Не відверніться від наших молитов, покровителі шлюбу і кохання, даруйте нам міцні узи, сім’ю і життя праведне. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Молитва Петру і Февронії про збереження сім’ї

«О, Петро і Февроніє, звертаюся до вас в хвилини тяжких роздумів і втрати колишньої любові. Наша сім’я страждає від чвар і недовіри. Навчіть, святі угодники Божі, нас життя в любові, вірності і злагоді. Передайте молитви рабів недостойних (імена) Господу: нехай на нас зійде його мудрість, любов і заступництво. Ви, великі, довели життям своєї, що означає справжня любов, непорушна і щира. Захистіть силою своєї сімейне життя наше від ворогів видимих ​​і невидимих. Так славляться імена ваші і людинолюбство Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».