fbpx
Молитва

Молитви про щастя, благополуччя і достаток в 2019 році

Звернення до Вищих Сил допоможе вам змінити життя на краще в новому році. Для цього зверніться до святих за допомогою молитов на щастя, благополуччя і достаток.

Звернення до Небесних Сил допомагає віруючим міняти своє життя і знаходити блага, необхідні для повноцінного щастя. Вже зараз необхідно замислитися про своє майбутнє і зробити все, щоб труднощі і проблеми обходили вас стороною.

Для цього потрібно заручитися підтримкою святих і попросити їх про щастя, благополуччя і достаток. У цьому вам допоможуть молитви на 2019 рік.

Молитва на щастя і благополуччя в 2019 році
Якщо в 2019 році ви зможете обійти перешкоди і шлях до щастя не буде таким важким. Молитва на щастя і благополуччя допоможе вам наблизитися до заповітних цілей і захиститися від проблем і неприємностей.

Ви можете звернутися за допомогою до Богородиці. Молитовні тексти, звернені до Пресвятої Діви, завжди мали особливу силу і допомагали віруючим знайти бажане.

«О, Матір Божа! Я кличу до Тебе і прошу Тебе почути молитовні прохання мої. Нехай життя моє буде наповнене щастям, а серце відкрите для віри і любові. Бажаю, щоб добробут панував в домі моєму, і всі ближні мої були щасливі і здорові. Попроси за нас перед Господом Богом.

Упроси Царя Небесного про прощення гріхів наших та настав нас на шлях істинний. Прошу Тебе, Пресвята Діво, оберігай мене від негараздів, що виникають на шляху життєвому. Прославляю в своїх молитвах Тебе і Всевишнього, сподіваюся на допомогу Небесну. Амінь».

Вимовляти цю молитву можна протягом всього року, особливо коли вам необхідна підтримка.

Молитва на достаток в 2019 році
Щоб фінансова удача супроводжувала вас весь рік, прочитайте молитву на достаток. З її допомогою ви зможете захистити себе від матеріальних труднощів, досягти підвищення зарплати і збільшити свій дохід в 2019 році.

Вам допоможе молитовне звернення до Спиридона Триміфунтського. Ще за життя святитель допомагав всім, хто потребує, а зараз віруючі продовжують просити його про допомогу, використовуючи дану молитву.

Читайте також: Молитва про благословіння, яку слід прочитати кожному в перші дні Нового року

«О, святитель Святий Спиридоне! Помолися за мене перед Господом Богом, попроси його обдарувати мене благами матеріальними і духовними. Прошу Тебе, захисти мене від безгрошів’я, не дозволь мені і ближнім моїм опинитися на порозі бідності. Надай мені допомогу в роботі і справах та захисти від тих, хто хоче перешкодити мені. Амінь».

Вимовляти цю молитву найкраще в день зарплати. З її допомогою ви зможете примножити свої статки вже в 2019 році.

You cannot copy content of this page