Молитви про щастя, благополуччя і достаток в 2019 році

Звернення до Вищих Сил допоможе вам змінити життя на краще в новому році. Для цього зверніться до святих за допомогою молитов на щастя, благополуччя і достаток.

Звернення до Небесних Сил допомагає віруючим міняти своє життя і знаходити блага, необхідні для повноцінного щастя. Вже зараз необхідно замислитися про своє майбутнє і зробити все, щоб труднощі і проблеми обходили вас стороною.

Для цього потрібно заручитися підтримкою святих і попросити їх про щастя, благополуччя і достаток. У цьому вам допоможуть молитви на 2019 рік.

Молитва на щастя і благополуччя в 2019 році
Якщо в 2019 році ви зможете обійти перешкоди і шлях до щастя не буде таким важким. Молитва на щастя і благополуччя допоможе вам наблизитися до заповітних цілей і захиститися від проблем і неприємностей.

Ви можете звернутися за допомогою до Богородиці. Молитовні тексти, звернені до Пресвятої Діви, завжди мали особливу силу і допомагали віруючим знайти бажане.

«О, Матір Божа! Я кличу до Тебе і прошу Тебе почути молитовні прохання мої. Нехай життя моє буде наповнене щастям, а серце відкрите для віри і любові. Бажаю, щоб добробут панував в домі моєму, і всі ближні мої були щасливі і здорові. Попроси за нас перед Господом Богом.

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegramта Instagram

Упроси Царя Небесного про прощення гріхів наших та настав нас на шлях істинний. Прошу Тебе, Пресвята Діво, оберігай мене від негараздів, що виникають на шляху життєвому. Прославляю в своїх молитвах Тебе і Всевишнього, сподіваюся на допомогу Небесну. Амінь».

Вимовляти цю молитву можна протягом всього року, особливо коли вам необхідна підтримка.

Молитва на достаток в 2019 році
Щоб фінансова удача супроводжувала вас весь рік, прочитайте молитву на достаток. З її допомогою ви зможете захистити себе від матеріальних труднощів, досягти підвищення зарплати і збільшити свій дохід в 2019 році.

Вам допоможе молитовне звернення до Спиридона Триміфунтського. Ще за життя святитель допомагав всім, хто потребує, а зараз віруючі продовжують просити його про допомогу, використовуючи дану молитву.

Читайте також: Молитва про благословіння, яку слід прочитати кожному в перші дні Нового року

«О, святитель Святий Спиридоне! Помолися за мене перед Господом Богом, попроси його обдарувати мене благами матеріальними і духовними. Прошу Тебе, захисти мене від безгрошів’я, не дозволь мені і ближнім моїм опинитися на порозі бідності. Надай мені допомогу в роботі і справах та захисти від тих, хто хоче перешкодити мені. Амінь».

Вимовляти цю молитву найкраще в день зарплати. З її допомогою ви зможете примножити свої статки вже в 2019 році.