fbpx

Молитва Ангелу-Хранителю, щоб дитина краще спала

Після народження дитини кожна мати дуже сильно за нього переживає, і її головні бажання полягають у тому, щоб дитина мала міцний сон. Навіть у тому випадку, якщо малюк міцно спить, хочеться, щоб його сни були приємними і викликали тільки позитивні емоції.

Молитва, щоб дитина краще спала

Існує безліч причин, за яких маленька дитина не може заснути – шум, коліки, ріжуться зуби і інше. Відповідно, якщо не спить дитина, не сплять і батьки, адже не звертати уваги на страждання власної дитини просто неможливо. Як правило, якщо у малюка спостерігається безсоння, його відразу ж ведуть до лікаря, але бувають ситуації, коли лікар стверджує, що дитина абсолютно здорова, просто його сну заважає якийсь зовнішній чинник. У такій ситуації єдиним порятунком від безсоння для дитини вважається молитва.

Молитва, щоб дитина краще спала, звучить наступним чином:

«Ісус, Син Божий, благослови, освяти, збережи дитинy  Животворящого Хреста Твого».

Молитва для хорошого дитячого сну Ангелу Хранителю дитини

Деякі люди вірять у те, що у кожної людини з народження є свій Ангел-Хранитель. Тому, якщо з дитиною відбуваються якісь проблеми – хвороба, безсоння, краще всього звертатися за допомогою саме до Ангелa-Хранителя. Деякі люди пов’язують це з тим, що Бог – він один на всіх і просто не в змозі допомогти кожному, а от Янгол Охоронець відповідає лише за однієї людини, тому більш ймовірно, що допоможе саме він.

Молитва Ангелу Хранителю дитини, щоб добре спала, звучить наступним чином:

«Божественний Ангел Хранитель моєї дитини (зазначається ім’я малюка), вкрий його своїм щитом від стріл демoнськuх, збережи його серце чистим і світлим. Амінь».

Ідеальним варіантом буде, якщо дитина самостійно прочитає молитву Ангелу-Хранителю.

Молитва, щоб дитина краще спала, своєму Ангелу Хранителю з його ж уст повинна звучати наступним чином:

«Мій захисник, мій Ангел Охоронець. Не кидай мене в важкі хвилини, врятуй від злих і заздрісних людей.

Укрий мене від моїх людей. Збережи мене від пристpіту і псування. Помилуй мене. Амінь».

Згідно з твердженнями служителів церкви, молитва, яка звучить з вуст дитини, буде мати більшу силу, ніж вона сама з уст матері малюка його Ангелy-Хранителю.

Читання молитви, придуманої самостійно

Важливо відзначити, що при зверненні до Господа або іншим святим важливі не слова, а щирість.

Молитва на сон дитині може звучати своїми словами, головне, з вірою і від усього серця. Не обов’язково повинні бути пафосні слова, досить викласти прохання, покаятися у власних гріхах і подякувати Господу за те, що він вас вислухав.

Читайте також: Молитва про чистоту — до св.Антонія

Джерело.

You cannot copy content of this page