fbpx

Можуть нагадати про себе давні розбіжності, таємні образи, а також прорахунки в колективних планах: гороскоп на 24 липня

Овен

Сьогодні Овни мріють про тріумфальну ходу по світу в лавровому вінку переможця, що не завжди можливо. Позначаться перешкоди, наслідки невірного вибору або шкідливих звичок. Це не найкращий момент для демонстрації вашого літературного чи ораторського таланту. Не варто виступати з доповідями та пропозиціями, викладати свою думку: це може зіпсувати ваш імідж в дрібницях, навіть якщо ви бездоганні в головному.

Телець

Сьогодні Тельцям невигідно проявляти ініціативу, вступати в дискусії, починати справи. Зовнішні обставини завадять дотримуватися власної лінії поведінки і слідувати власним принципам. День підходить для виявлення прихованих критичних похибок у планах і звичок, що може часом бути болючим. Небажано вирушати в поїздки, заводити знайомства, починати дискусії і розвивати спілкування.

Близнюки

Сьогодні Близнюки зацікавлені в контакті з близькими людьми — рідними, однодумцями, старими колегами — але спілкування з ними, не завжди буде комфортним. Можуть нагадати про себе давні розбіжності, таємні образи, а також прорахунки в колективних планах, які негативно відбиваються на кожному учаснику групи. Саме час для критичного чесного аналізу деталей, з метою не повторити їх у майбутньому.

Рак

Для Раків це не самий вдалий день. З рівноваги здатна вивести неприємна дрібниця. Може підвести смак. Не в кращому настрої опиниться партнер, роботодавець, близька людина. Небажані переговори, візити, поїздки, відповідальні рішення. Навіть хвилинні промахи позначаться на кар’єрі і стосунках з начальством. Слідкувати за своїми словами і жестами особливо важливо Ракам, народженим у середині липня.

Лев

Сьогодні Левів роблять оптимістами власні досягнення, а також щасливий поворот подій, який зміцнює їх віру в підтримку долі або вищих сил. Позитивний настрій може зіпсувати дрібниця, наприклад, неприємний индицент в дорозі або під час спілкування. Можливі проблеми з дистанційним зв’язком. В цю добу не рекомендується вирушати в поїздки, вести переговори, озвучувати ідеї, приступати до навчання.

Діва

Поряд з оптимізмом, Дівам варто аж до ночі зберігати пильність. Великих проблем сьогодні чекати не доводиться, зате цілком можливі дрібні кризи, які приведуть вас в малоприємний стан перманентного занепокоєння. Зірки радять відкласти важливі заходи: прихована нервовість не кращим чином позначиться на будь=якій задуманій вами акції, погрожуючи розгорнути її сценарій в гіршу сторону.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам уникати участі в переговорах, не поспішати з відповіддю на пропозицію. Має сенс під будь-яким слушним приводом відмовитися від знайомства, бесіди, виступу перед аудиторією, побачення, участі у заході, з’ясування відносин, підписання договору. Навіть якщо спочатку ситуація викликає довіру, фактично, ви опинитеся не в самій виграшній для себе ролі.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони ризикують зіткнутися з похибками в самому кінці справи. Можливі проблеми у зв’язку з медициною, бюрократією, комунікаціями, логістикою. Можуть нагадати про себе пропущені в поспіху або в ідеалістичному пориві недоліки, розбіжності з сервісами, колегами, персоналом. Не виключені проблеми при обслуговуванні іноземними організаціями. Важливо не піддатися подразненню, проявити вимогливість.

Стрілець

Стрільцям цей день може зіпсувати фінал хорошої гри. Оптимізм здатні зменшити не тільки виявлені недоліки, але й емоційна реакція на них. У справу може втрутитися критика, образа, матеріальний аспект. Особливо чутливими будуть розбіжності між закоханими, батьками і дітьми, членами родини або старого згуртованого колективу. Не найкращий момент для сюрпризу, романтичного побачення.

Козеріг

Для Козерогів це день негативного зворотного зв’язку, повернення розбіжностей. Можлива домашня сварка, непорозуміння у відповідь на добрі наміри. Не варто вступати в активні переговори з батьками, в романтичний діалог або в подружню суперечку. Небажано підписувати договір, з’ясовувати стосунки, робити пропозицію, вирішувати питання з нерухомістю, поспішати з відповіддю на провокацію, критику або претензію.

Читайте також: Чи можна приносити додому чужі кімнатні рослини і які краще ніколи не приймати. Це варто знати кожному

Водолій

Сьогодні Водоліїв можуть чекати ускладнення в самому кінці шляху, в тому числі, на знайомих маршрутах. Причиною активності, як і коренем проблем, може стати збій зв’язку, нездужання, запізнення, забута дрібниця, погане обслуговування, невдалий психологічний резонанс з попутниками. День ускладнює комунікації, заважає домовитися. Не варто вирушати в довгі поїздки, знайомитися, брати в дорогу вихованців.

Риби

Сьогодні Рибам зірки радять скасувати платіжні операції, угоди і покупки, крім найпростіших і необхідних. День створює проблеми з надійністю, практичністю, якістю, вірною оцінкою. Не варто шукати інформацію фінансового характеру: вона може бути застарілою або нею буде складно скористатися. Краще не вносити зміни в довгострокові плани: швидше за все, це необгрунтований хвилинний порив.

You cannot copy content of this page