fbpx

Мудрість для кожної мами: 6 золотих правил виховання від єврейських мам

Трепетне ставлення до дітей в єврейських сім’ях давно стало притчею. Єврейська мама і єврейська бабуся – це синоніми турботи 80-го рівня або навіть вище.

Щастя і благополуччя своїх дітей євреї в усьому світі зводять в ранг національної ідеї, а в кожній родині – є неухильне правило дітей пестити, лілеяти, а самим дітям – цю безмежну любов приймати і рости в променях батьківських поглядів впевненими і щасливими людьми.

У чому ж нюанси? Перед вами 6 золотих правил виховання дітей в єврейських сім’ях.

1. Наш дитина – найрозумніша і найкрасивіша, і вона іноді може помилятися

Мамі важливо, щоб її чадо усвідомило, чому вчинок, який зробив цей золотий або навіть діамантовий хлопчик, насправді поганий і не заохочується суспільством. І головний постулат у вердикті навіть дуже розгніваної єврейської мами – поганий вчинок, але НЕ сама дитина, його що зробила.

І мама цей висновок обов’язково озвучить так, щоб убити двох зайців: спочатку похвалити сина, а потім «інкримінувати» йому зроблену дурість: «Ай-ай-ай, як же ти, такий чудовий хлопчик, розумник, майбутній академік і мільйонер, а може , і президент, міг зробити таке? Не роби так, і будеш як Марк Цукерберг, і навіть краще!»

2. У моєї дитини немає вільної хвилини, зате є світле майбутнє

Діти в єврейських сім’ях повинні вміти грати на музичному інструменті, знати кілька іноземних мов, блищати в математиці, писати вірші, малювати мамині портрети. Простіше кажучи, лінь у цих дітей викреслена зі списку, як і право на вільний час.

Менше вільного часу – менше дурниць. «Відпочинеш на своїй віллі біля моря, коли вона у тебе, у моєї розумниці, буде».

3. Моїй дитині можна все, крім того, що йому не можна

Дітям в єврейських сім’я дозволяється дуже, ДУЖЕ багато, а на дрібні проступки дивляться крізь пальці. АЛЕ! Є речі, які навіть для єврейської дитини – табу. І крапка. І нехай настане друге пришестя, все одно не можна.

У переліку «не можна» – образа старших, погане навчання, зневага до свого здоров’я та здоров’я близьких. Наприклад, за те, що вирізав американських президентів з зелених папірців, трохи покартають, а ось на те, що образив бабусю або ходив по калюжах, можуть і насварити з пристрастю.

4. Світ повинен знати, яка чудова моя золота дитина!

Дітьми в єврейських сім’ях пишаються і не тільки в рамках свого «осередку суспільства», подвигами своїх «діамантів» єврейська мама повинна поділитися з усіма. Так твоїм чадом потроху пишаються і всі знайомі, друзі і навіть сусіди, а дитині – все на користь. Як не зіпсуєш кашу маслом, так і не зіпсує чадо така приправа, як похвала.

5. Моя дитина буде щасливою у своїй родині, якщо вона візьме приклад зі своїх мами з татом

Будь щасливою у своїй родині, щоб дитина була щаслива в своїй. І дитині подають хороший приклад батьків. Чадо просто спостерігає за вашими вчинками і копіює в майбутньому. Аксіома.

Всі основи виховання дітей ми виносимо з власних сімей. Хочете, щоб дитина була щаслива, навчіться жити щасливо самі. Нехай у вашій родині панують любов і взаємоповага, а дитина розуміє, що його мама з татом – в першу чергу – щасливі чоловік і дружина, і тільки потім – щасливі батьки своїх золотих дітей.

6. Моя дитина буде найкращим батьком

І не тільки тому що він збагнув науку бути щасливим, а й з дитинства пізнав ази батьківства – знає, за що в сім’ї відповідає тато, а за що у відповіді мама і бабуся.

До слова, в Ізраїлі навіть викладають науку бути зразковими батьками в школі і в синагозі. Тому до вступу в шлюб у єврейського маминого злитка вже цілком сформована думка, як виховувати свою власне золотко найрозумнішою і найкрасивішою дитиною в світі.

Читайте також: 2 серпня День Іллі: що в жодному випадку не можна робити і як це допоможе подолати сімейні труднощі

Джерело.

You cannot copy content of this page